Autor Zpráva
Ficik
Profil *
Třídní web 1.C z gymplu GJJ LTM
Nedavno se proved kompletni predelani grafiky a este sem se nedostal k predelani barev kazdy stranky.
A o validitu mi nejde hlavne ze to funguje....
Tak prosim hodnotte.....predem dik za kritiku
Mistr
Profil
Přestaň spoužíváním červeného písma na černém podkladě. Není to vůbec kontrastní a běžný návštěvník webu nemá šanci to přečíst.
Mistr
Profil
Jen tak mezi námi, co je tohleto za stránku: http://prvnice.unas.cz/?

Mám na mysli tu větu pro pokracovani kliknete zde , zde nebo tady a nebo taky tu

Přitom všechny odkazy (v té větě jich je pět (!)) vedou na stejnou stránku!?
Filips
Profil
V textu jsou chybysme se rozhodli má být j. Jinak menu jsem našel po 5 minutách. Není to čitelné! Bolí s toho oči.

Filips
Mistr
Profil
A předně: zruš ten JavaScript otevírající nové okno!! Je to čuňárna velkého kalibru. Zvláště s tím, co se v té nově otevírané stránce zobrazí. V levém sloupečku máš ikonku, takže kdo má zájem, na stránky se podívá sám. Nemusíš mu to takhle podsouvat otevíráním nového okna.
Mistr
Profil
Jinak menu jsem našel po 5 minutách.
Přesně tak, to také přepracuj. Originalita v tomto místě, myslím, není na místě.
Ficik
Profil *
jj s cervenou prestanu, menil sem vzhled a este sem nestih predelat tu barvu pisma......pise to kamos a nechtel sem ho zatezovat psanim html takze to neni v css.......jo a ta veta to mel bejt pokus o ftip :)
Ficik
Profil *
Co takle (ne)napadnej napis menu>?
Ficik
Profil *
Co takle (ne)napadnej napis menu>?
Filips
Profil
Ne prostě člověk chce vědět kam kliká

Filips
Jenda122
Profil
A hlavičku bych nedělal ve flashi ale obrázkem
Tweety00
Profil
Jen se chci zeptat, jestli nekdo zná horší kombinaci barev písma! Je to docela hrůza, ale jinak je to docela v pohode, ale je tam toho dost k vylepsování!
habendorf
Profil
Teda koukám jako blázen, to je dokonalý 3D :o)
Vážně, na mým LCD jsou modré texty asi 1cm pod červenými (směrem dovnitř do displeje). Hlavně ři pohledu mírně z úhlu.
burt88
Profil *
Udělej proboha něco s tím flashem nahoře, nejlépe smaž. Nebo se alespoň pokus nějak zařídit, aby byly položky toho menu viditelný, takhle je to fakt k vzteku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0