Autor Zpráva
JohnnyB
Profil
prosím o zhodnocení: www.g-funk.ic.cz Vím, že asi většina z vás neholduje obsahu mých stránek, přesto prosím o ohodnocení struktury a zda vám všechno funguje, tak, jak by mělo. Berte v potaz, že s vytvářením webu mám pouze zhruba 3 měsíce zkušeností.
klokyn
Profil
- prejdi na CSS, tabulky su zlá budúcnosť
- chýba mi hover u odkazov
- logo by malo odkazovať na hlavnú stránku
- nepodčiarkovať nič čo nieje odkaz, napríklad slovo "menu" nad lavým stĺpcom
- text je príliž nalepený na okraji, dal by som mu nejaký padding
- odkazy v menu by mali byť rovnaké, napríklad sa mi nepáči to vytŕčanie "G-Funk"
- text treba viac písať do odstavcov, aby sa lepšie čítalo
- atď

Je sa ešte v čom zdokonalovať, najväčší pokrok sa prejaví po prejdení na CSS
kohout
Profil
Za 1) změň hosting (nejlépe webzdarma)
2) k obsahu: nechápu proč tam neni nic třeba o seskupení 213, D.P.G.C, a hlavně Dr. Dre, kterj stojí skoro za všim.. dál nechápu proč mezi (podle tebe) nejlepšími G-FUnk alby chybí Doggy Style od Snoop Dogga... no... :)
JohnnyB
Profil
K tomu obsahu:

- 213 tvoří trojice Warren G, Snoop Dogg a Nate Dogg a všechny jejich profily tam jsou.. a v každém z nich je minimálně jedná zmínka o 213

- D.P.G.C je spíše organizace (Warren G, Snoop, Dogg pound...) než hudební skupina.. v jednom z profilů je také zmínka o D.P.G.C

- Dr. Dre stál pouze u zrodu... v dalších letech byl hlavním g-funk producentem Warren G, který se od Doktora osamostatnil ... Dr. Dre se spíše věnoval gangsta rapu

- Doggy Style... mno.... je pravda, že to je komerčně nejúspěšnější g-funk album, ale v mém hodnocení je až za všemi alby, které tam jsou zobrazené, jelikož je to z počátku g-funk ery a obsahuje ještě známky hrubého gangsta rapu... k dokonalosti to dovedl až Warren G, který zvuk výrazně "zjemnil" a jeho produkce si mi libí mnohem víc - to je pravý klasický g-funk

ale tady bychom se o tom bavit neměli.... lepší bude, když napíšeš do Guestbooku.. jinak dík za názor...
Anonymní
Profil *
kohout
Na nějaké diskuzi jsem četl názory na freehostingy, a webzdarma tam byl považován za jeden z nejhorších u nás, narozdíl od ic.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0