Autor Zpráva
michaln
Profil *
Prosím o kritiku webu http://www.doprirody.com. Zajímá mne především jak se vám líbí design a zda je to takhle přehledné? Případně jsem vděčný za návrhy co a jak vylepšit.

Zatím jsou zpracovány pouze 3 lokace, do měsíce by jich mělo být cca 40-50.
Filips
Profil
Neklikací logo. Hover by to chtělo! Jinak se mě to líbí i barevně!

Filips
Mistr
Profil
Neklikací logo
Klikací logo mají. Není klikací na vstupní stránce, na zanořených již klepání funguje. Podobně zvolený proncip jako na www.hc-slavia.cz

Osobně musím také pogratulovat autorovi (autorům) k sympatickému webu. Přesto:
(1) Zapracoval bych ještě na zobrazování obrázků. Nemusely by se například otevírat v nové stránce, ale ve stránce se stejným vzhledem jako má celý web. Možná svou myslšnku popisuji poněkud kostrbatě. Nenapadá mě ani příklad stránky, kterou bych uvedl jako vzor.
(2) Přejedu-li si na vstupní stránce přes fotografie výletů, nezobrazí se mi u fotografie Trojského zámečku žádný popisek, u ostatních dvou fotografií popisky DSC_5703.JPG, resp. IMG_1454.JPG. Zkus to sjednotit a změnit na vhodnější popisky.
(3) V Internet Exploreru 6 se při přejetí obrázku zobrazí v jeho levém horním rohu panýlek s nabídkou vytištění obrázku, jeho uložením atd. Já bych to osobně vyhodil.
(4) Změnil bych doménu na něco s koncovkou CZ. Přeci jenom lidé v České republice při psaní adresy již nějak intuitivně připojují CZ a neuvažují nad jinou příponou. Navíc by doména www.doprirody.cz byla možná k mání.
Radek Hrabůvka
Profil
Příliš datově oběmné náhledy, dělá to EXIF, zvláště náhled. Po "vyčištění" v IrfanView jsem "zamek.jpg" dostal z 27,3 kB na 8,84 kB. Podotákám, že jde o neztrátovou JPEG operaci, kdy se kvalita obrázku nemění.
Jinak pěkné na pohled. Uvnitř table a atributy, css jen pro hover. Stránky mají stejný title.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0