Autor Zpráva
nickJartin
Profil
Mohli byste se mi prosím podívat na web jenikov.com. Jedná se o můj první počin.
Uvítám jakékoli připomínky, především ohledně designu, kódu apod. Předem děkuji.
Mistr
Profil
Hned v úvodu Ti musím pogratulovat k sympatickému prvnímu počinu. Přesto k němu mám několik poznámek:
(1) Už kdysi psal Yuhů o uvádění textu Optimalizováno pro 800x600 a podobně. Tenkrát tam psal, že si například stejně návštěvník honem nepoběží kvůli Tvé webové stránce koupit nový monitor, takže je naprostá pakárna to tam psát.
(2) Ikonka informující o HTML validitě umístěná v patičce je příliš nalepena na levý okraj. Odsuň ji.
(3) Oceňuji klikací logo. Jen bych modifikoval jeho popisek (atribut TITLE).
(4) V obsahu (vodorovné liště pod logem) je odkaz Fórum uváděn s jinou barvou než odkazy ostatní. Předpokládám, že o tom víš, přesto Tě na to upozorňuji.
(5) V té samé liště (zmíněné již v předchozím bodě) se mi příliš nezdá barevné vyjádření při najetí ukazovátkem myši na položku obsahu. Osobně bych to trochu upravil.

Oceňuji gramatickou správnost i absenci překlepů. Alespoň jsem nic z toho nezaznamenal. Osobně bych asi zvolil jiné barvy, ale to je spíše otázkou vkusu.
yenna
Profil
ahoj, po obsahove strance se mi ty stranky libi, ale grafika ne...moc se k tomu nehodi, ani k sekci Poezie,
pokud se teda nekdo z vas venuje budhismu a Tibetu, tak se zkus treba inspirovat tibetskym umenim, mozna by se k te strance hodily trochu prirodnejsi barvy (tu modrou fakt ne), nebo nejake ornamenty...
jinak je moc fajn, ze takove vznikaji, protoze moc stranek zamerenych na toto tema neni..
tak hodne stesti ;)
Mistr
Profil
Ještě poznámka k patičce: to "c" v kroužku lze dělat vložením tohoto kódu (bez mezer):
& c o p y ;
djlj
Profil
Oceňuji gramatickou správnost i absenci překlepů. Alespoň jsem nic z toho nezaznamenal.
Tak to já objevil chybu hned v první větě:

Vážení návštěvníci, milí čtenáři,
po nesčetných průtazích, technických problémech a odkladech mám tu čest představit Vám tento web - Jeníkov.


Pokud myslíme více lidí, tak se "vám" samozřejmě píše s malým v :).
nickJartin
Profil
Mistr
1. odstraněno
2. odsunuto
3. chápu
4. spraveno
diky za tip ohledne "c"

yenna
velmi trefná poznámka, za kterou děkuji.. Popravdě jsem se moc nezamyslel nad tím, aby vzhled webu šel "ruku v ruce" i s obsahem. Pokusím se s tím něco udělat..

djlj
uz jsem to opravil ;-)

děkuji všem!
Mistr
Profil
nickJartin
Teď je to, myslím, daleko lepší.
Mistr
Profil
djlj
V tom máš asi pravdu. Já jsem ty články nepročítal. Tím ale neomlouvám svou nevšímavost či neznalost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0