Autor Zpráva
bojars
Profil
Zdravím Vás,

robím si taký layout na galériu. Zatiaľ je iba na vstupnej stránke.
Bol by som Vám vďačný, keď by ste ma nejako rozumne inšpirovali, aký "úzus" sa má v tomto prípade zachovať.

Díky.

http://www.bojarsova-galeria.ic.cz/index.html

(nie všetky linky sú zatiaľ funkčné)
habendorf
Profil
Popravdě řečeno nevím na co se vlastně ptáš. Ale určitě bych nedával písmo v px. A u sloupců bych dal overflow:hidden.
Filips
Profil
Taky nevím co potřebuješ? Co se má hodnotit?

Filips
WanTo
Profil
Špatně se mi zobrazuje diakritika.
bojars
Profil
habendorf, Filips sorry... zle som sa vyjadril. Išlo mi to to pozrieť sa na to v dobe, keď na stránke robím. Vždy, keď sem hodím stránku mi ide mi stále hlavne iba o to, ako to vyzerá v rôznych prehliadačoch pri rozličných rozlíšeniach...

Nerozumiem tomu, prečo by tam malo byť to overflow: hidden;, to sa tam zobrazujú nejaké posuvníky, ktoré by tam nemali byť? Hodil som teraz ten atribút do niektorých blokov hlavnej stránky, len neviem prečo som to urobil.

WanTo: díky, zabudol som tam vraziť kódovanie. Nezbadal som to, doteraz ani v MSIE 6, ani FF 1.5... už by to malo byť o.k.
Mistr
Profil
Chybí klikací logo.

Nelíbí se mi, uvádí-li někdo doménu - v Tvém případě - www.bojars.sk a přitom odkaz vede na stránku bojars.wz.cz. Jednak je to podle mě trošku čuňárna. A jednak tím zbytečně mystifikuješ případné zájemce, kteří by se na Tvoji stránku ještě někdy rádi vrátili. Vyťukají www.bojars.sk a nic. Taková stránka neexistuje.
habendorf
Profil
Nerozumiem tomu, prečo by tam malo byť to overflow: hidden;

Protože ti to jinak při ++písma vytéká.
bojars
Profil
Mistr Tak to si mi teda "naložil". To aby som teraz prepisoval celý WEB... čo s tým, keď je to čuňárna. Postupne to asi spravím. Klikacie logo je na na hlavnej strane (to je ten pes), ale iba na WZ.

Do galérie to potom dám, keď budem mať jasno ako to zladiť s hlavnou stránkou.

habendorf trochu som tušil, že to bude o tom aj som to testoval... prehliadol som to, ak o tom niekde bolo písané. Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0