Autor Zpráva
Markétka
Profil *
lidičky, prosím o "trochu" kritiky. Je to první výtvor www.proact.wz.cz , tak se vyjádřete hlavně asi na zdroják apod. (však už to znáte =o) ). Fotogalerie ale zatim nejede... hned jak bude čas, tak na tom zapracuji... =o)
pozn.: Firemni barvy se změnit nedají... =o(
Markétka
Profil *
neříkejte, že nemáte co kritizovat.... ono by to pomohlo...
Menci
Profil
Nazdar. Na zdroják se mrkni sem (13 errors) - ale na tom zas až tak nezáleží, protože web máš funkční a přehledný - nevím, co mu jinak vytknout.
Drobnosti:
Možná by šlo podbarvit i horní logo - oddělí se tím víc od reklamy a stránka bude ucelenější - kompaktnější.
Chybí mail webmatsera (alespoň v <meta name="author" )
Pokud to budeš chtít nějak optimalizovat pro SEO - vyhledávače - (klíčová slova) - tak popřemýšlej i o struktuře - nějaké h1 ... h3, atd.
Anketa by mohla být od "nejlépe" po "nejhůř" - a ne "nejhůř" uprostřed??
Zatím "nejede" ani "kontakt"

Na "první výtvor" je to moc hezký!
Anonymní
Profil *
podnikate bez opravneni, no dobry
RPG
Profil
Menci
Validátorem bych nikoho nezatěžoval. Web je funkční, pěkný ale hlavně plní účel a zobrazuje se všude stejně. Tak v čem je problém? Kašlat na validator.
Markétka
Na první počin je to skvělé! Akorát:

-Hlavičku bych zvětšil a přidal více barev.
-Bílé odkazy se špatně čtou, změnil bych barvu.
Markétka
Profil *
RPG
malý dotaz... když jsem se dívala na tvé webovky, co máš tady uvedeny v "členství" nebo jak se to říká, tak jsem se zarazila hned u první věty... není to schválně ta chyba: schromáždit????
v češtině se to píše shromáždit.

Neber si to osobně, ale kdyžtak to přepiš! =o)
YoSarin
Profil
já mám jen pár připomínek k barvičkám...
na stránce "vzkazy" v jednotlivých příspěvcích mi dost bije do očí žlutá barva, kterou je napsané jméno přispěvatele a "Odpovědět"
Na stránce "kdo jsme" mi zas mlátí do očí slovo "oranžovou" ve větě "Firemními barvami jsme zvolili zelenou a oranžovou." Když už ani ta zelená není zelená (kvůli podkladu) tak si myslím, že ani oranžová nemusí být oranžová, kor, když z toho skoro dostávám oční vadu... ;)

IMHO: Možná by ještě nebylo špatné v hlavičce udělat z adresy školy odkaz na její stránky...

Všecho je jen a pouze IMHO

YoSarin
Markétka
Profil *
všechno, co jste psali jsem se snazila zmenit a musim usoudit, ze to dokonce i pomohlo... Tímto všem moc děkuji... a kdyby vás ještě cokoli napadlo, dejte vědět!!!

Menci
- anketa spravená (původně jsem to tam naplácala hned, jak jsem to vymyslela => máš dobrý postřeh =o) )
- mail už tam taky mám =o)
Zatím "nejede" ani "kontakt"
- s kontaktem nevím přesně, co jsi myslel... snad to mailto:.. co jsem tam zapomněla???

RPG
Bílé odkazy se špatně čtou,..
- jakou barvu by jsi doporučil??? nic jiného se mi tam nějak nehodí

YoSarin
na stránce "vzkazy" v jednotlivých příspěvcích mi dost bije do očí žlutá barva,...
- mrkni se, ale nic jiného mě nenapadlo (řekla bych, že už to není ani tak "bijící")
RPG
Profil
Markétka
OT: Osobně si to neberu, o téhle chybě vím, ale nechce se mi to opravovat, jsem totiž děsně líný. :-)
Psal jsem to asi ve tři ráno, to není možné neudělat chybu. :-D

K těm barvám, možná by šla zelená? Nějaká tmavší.
YoSarin
Profil
Markétka
Teďka, když se na to podívám, už nedostávám křeče a oči se nesnaží otočit panenkami dovnitř... :)
Už mi to přijde v pohodě...
YoSarin
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0