Autor Zpráva
kelvin
Profil
Zajímaly by mě názory na web http://kelvinet.cz/doom-levely . Jak po obsahové tak formální stránce. Prostě pokud tam vlezete poprvé, jestli jste moc zmatení a nedokážete pochopit o čem stránka je, jestli je struktura intuitivní atd. Díky.
krteczek
Profil *
no podle mne je to pěkné (a to nemám rád černé pozadí),jednoduche, učelne, a podle validatoru teměř bez chyby... jen mu vadí zápis skriptu. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.kelvinet.cz%2Fdoom- levely%2F
jo a nemáš náhodou linux verzi doom 1 a 2? :D
juneau
Profil
nemelo byt to menu centrovane? ve firefoxu ho vidim vlevo a tam se prekryva s tou ... koulou z dooma.
Fred
Profil
No myslím, že tohle bude hojně navštěvované. Dokonce jsem se trochu i začetl. Malý detail na stránce nápověda jsou tyhle dvě věty: Pokud neumíte vytvářet soubory s koncovkou "bat", tak se to naučte. Dělá se to přes "Poznámkový blok". Za ně bych rozhodně dal odkaz na tu stránku návod k tvorbě, protože tam je to vysvětleno, kdybych to předtím nečetl asi by mě tohle naštvalo. To je jako Pokud jste tlustí tak zhubněte. Dělá se to tak, že se nežere :-)
kelvin
Profil
krteczek - díky. Ta úvodní stránka už je validní.
juneau - nene, má to být vlevo. Překrývat by to kouli (Cacodemonka), mělo jen kousíčkem textu z odkazu autoři.
Fred - Jo s tím bat souborem to uznávám. Už jsem to změnil. Nebavilo mě to tehdy psát. Zajímavý jak se každá takováhle lenost vymstí ;).
kelvin
Profil
krtezcek - linux verze hry doom existuje. http://zdoom.org/download.html - tam by mel byt zdoom pro Linux. Ale, nezkousel jsem to, neznam linux. Je nutny soubor doom.wad nebo doom2.wad bych rekl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0