Autor Zpráva
lmn
Profil
Ahojky,prosil bych o upřímnou kritiku mých prvních stránek. www.laura.stb.cz. Stránky se teprve rozjíždí a funkčních je pouze pár odkazů. Ale právě proto že se teprve rozjíždí,rád bych znal věci,které změnit,odstranit,apod. Předem díky
YoSarin
Profil
správný odkaz je http://laura.stb.cz
Marty
Profil
Zmínil bych jen tři zásadní chyby:

1) vůbec jsem z počátku nevěděl o čem stránky jsou (snad web cukrárny, nebo osobní stránky, nebo dokonce stránky nějakého klubu?)
2) blikající text "optimalizováno pro IE" (jako uživatel FF bych to smazal)
3) příliš mnoho rozdílných druhů a řezů písma
YoSarin
Profil
mno...
1) škoda toho "Optimalizováno pro IE... :-(" Ale pak nechápu, proč ve FF je to (až trochu na diakritiku a na to že nehraje (díkybohu) hudba) lepší než v IE, ve kterém mi to neustále vyhazuje nějaké JS errory... Blbnu, FF je vyhazuje taky, jen nejsou tolik na očích...
2)Tady něco jezdí, támhle taky a kousek vedle zase a dokonce v protisměru... oči se mi snaží vykroutit z důlků... :(
3) nalevo to vypadá celkem pěkně, jen bych zkusil to menu krapet víc zakomponovat, aby tam tolik nerušilo
4) napravo by to taky mohlo být lepší nějak nápaditější...
5) frames... :(

Hodně štěstí přeju,
YoSarin
lmn
Profil
YoSarin:
1)je pravda,že používám FF,ale hodně z našich "štamgastů" používá IE. Ve FF mi nefunguje např.padající sníh...teda né že bych tam chtěl sníh,ale budou tam padat pivka.A to ve FF nejde. Hudbu nechci čistě na pozadí,jen jsem nikde nenašel,jak zakomponovat nově otevřené okno,ve kterém budou tři tlač.:Play,stop,another song...
2)takže marque omezit? ... na té hlavní stránce marque nebude,teď je tam pouze na úvod
3)jak to myslíš "zakomponovat?
4)uvítám radu
5)jak jinak udělat aby levá strana a horní strana byly "zmrzlé"

Díky za rady LMN
YoSarin
Profil
lmn
1) vidíš, na ten sníh jsem zapomněl... ale na mou duši na psí uši na kočičí chlup - to že ho ff nezobrazuje jsem bral jako výhodu... :)
2) jj, já bych ho omezil... Novinky jsou novinky, ale neměly by odvádět pozornost od obsahu stránek - podobně i omluva za neúplnost stránek
3) jako že ten obrázek napravo je celkem zajímavej, ale to menu je oproti němu moc hranatý a nijak na něj nenavazuje...
4) jestli mě něco napadne, dám vědět... ;)
5) to je problém... :( nejlépe přes PHP... ani nemusíš mít žádné extra znalosti, stačí pár věcí...
YoSarin
lmn
Profil
yoSarin:3) a jak to menu udělám kulatý?
YoSarin
Profil
CSS nastylováním... Jasně, že div nebude mít kulaté rohy, to ani nemusí, stačí aby to vypadalo, jako že to tam patří...
Ach jo... já a moje vysvětlování... :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0