Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku předběžného graf. návrhu

Předem díky
jarzek
Profil *
pěkné, pěkné...
Marty
Profil
Možná je to škoda, ale zrovna u podobných designů bych si představoval mít na stránce velmi čisté a kvalitní obrázky, ty co máš v logu jsou bohužel ve velmi špatné kvalitě.

Nadpis Úvod spolu s obrázkem dírky do papíru bych přesunul nalevo, tam kde to je to působí příliš rušivě.
flz
Profil
ta dierka v tom dizajne ma tie ale zvysok "papiera" nie. pridaj ten tien aj zvysku a bute to vyzerat realistickejsie
esemeska
Profil
Fakt se mi to líbí
Tower
Profil
Je to takové bez nápadu. Pozadí s jednoduchým vzorem na velké ploše na mě moc dobře nepůsobí. Změnil bych také barvy. Kritizovat se však dá pouze hotový projekt!
*Čvachta*
Profil *
Chybí mi tam patička...
WanTo
Profil
Chybí mi tam patička...
Mě se to bez ní zase líbí :)
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Marty:
Kvalitní pěkné fotografie jsem chtěla taky, bohužel, kde nic není ani smrt nebere. To, co tam je, je to nejlepší, co se dalo vybrat, ještě notně upravené a osekané v psd (proto ta roztříštěná hlavička). Zkusila jsem ale ještě 1 návrh, fotky jsem vyházela, v hlavičce nechala pouze balíčky výrobků (ty jediné vypadají trochu k světu)
Nadpisy jsem udělala také jinak

Flz:
Stíny podkladů tady u toho návrhu radši ne.

Tower:
Klient si zadal barevné ladění do modra (podle toho sytě modrého loga), najít k tomu barvy jsem se pokusila líp u 2. návrhu

Čvachta, Wanto versus patička:
Je to nerozhodně :)
Patičku jsem zkoušela, ale nevypadalo to (je to jednoduchý web, postačí dolu pod str. napsat copywright)


Prosím o posouzení také 2. návrhu
kterému byste dali přednost, příp. další nedostatky

Předem díky
habendorf
Profil
Dvojka je lepší, ale rozhodně zruš to diagonální šrafování. Jednak není moc pěkné, navíc na trochu méně kvalitních monitorech to bude dělat psí kusy.
kritik
Profil *
Nevim proč, ale design mi připadá hodně podobný tomuto návrhu http://www.harmony-web.cz/page5.html

Trochu víc originality a jediněčnosti by neškodilo. Jinak je to ale pěkný.
habendorf
Profil
---
Suta
Profil
kritik
Tak takovou narážku bys si zřejmě odpustil, nezdá se mi, že by se jednalo ani o inspirativní kopírování. Navíc změny mezy designem 1 a designem 2 vypovídají o tom, že človíček, který to dělal, je velmi schopný!

Nevim proč, ale design mi připadá hodně podobný tomuto návrhu ...
Taky nevím proč...

Ivet
Líbí a moc, designe 2 je lepší, jak psal Habendorf.
Adel
Profil *
Mě se taky zdá ten druhej lepší , nepůsobí tak hrůzostrašně díky těm jinejm ,,obrázkům,, v logu
Slim
Profil *
Taky se mi zdá ten druhý lepší, výhrady bych měl jenom k menu nabídce. Nezobrazuje se mi ručička a tak nevím, jestli to jsou odkazy, nebo ne. Chtělo by to vhodně odlišit hoverem... Ale jinak se mi prezentace líbí. Ale ta druhá mi připadá kompaktnější...
PS: Zkusil bych ještě ztmavit modré písmo, protože jsem trochu slepej a splývalo mi po delším čtení s pozadím..
habendorf
Profil
Slim:
Nezobrazuje se mi ručička a tak nevím, jestli to jsou odkazy, nebo ne. Chtělo by to vhodně odlišit hoverem...

To není web, to je obrázek :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0