« 1 2 »
Autor Zpráva
Suta
Profil
Předem podotýkám, že se stránkami nemám nic společného, snad jen to, že oddíl patří do stejného střediska.
Jde mi jen o toto: zmiňovaný oddíl si nechal udělat stránky, za které předem po zaslání faktury zaplatil 7.000,- Kč. Teprve po zaplacení byly stránky "zprovozněny".. nicméně od jejich "zprovoznění" uplynulo čtrnáct dnů a v podstatě do dnešního dne řádně nefungují... můžete se přesvědčit.

Tak se ptám na váš názor: mě osobně to přijde jako sprosťárna.. Designe je hodně blbý (barvy), co mělo fungovat nefunguje, v sekci chat je hozená pouze velmi chabá kniha návštěv, která pustí blbou e-mailovou adresu, nefunguje fotogalerie (v administraci, tím pádem ani na stránkách), nefunguje řádně plán akcí atd. atd. !

Zde se pokochejte a napište mi, jelikož se nad tím rozčiluji. Dík.

3.oddíl Kulíšci Valašské Meziříčí
Dero
Profil
Nedal bych za ně ani desetinu, z pohledu použitelnosti a přístupnosti je to sr... špatné.
Timy
Profil
Suta
Osobně bych za to určitě tolik peněz nedal. Kód stránek je docela děsivý - dvakrát element title, prázdné ale důležité odstavce (<p><strong><p align="justify">), bez stylů není vidět menu, prázdné keywords a description a určitě ještě tuna dalších věcí. Web tedy dělal pan Radek Čumpl, mohu-li se zeptat?
Kuta
Profil
Autorem je pan R. Cumpl (alespon dle meta tagu)..a kdyz se podivate na jeho cenik(viz odkaz)...tak to mluvi za vse :-)

[url=http://www.cumpl.com/webdesign-cenik.html
]http://www.cumpl.com/webdesign-cenik.html
[/url]

Web standart (1-5 stranek) s registraci za 8000kc :-))) Dobrej vtip :-)))
Myslim, ze to nema cenu komentovat. A vy jste bohuzel naleteli...tezko soudit, co se s tim ted da delat...:-( Neprijemna situace
honza
Profil *
koukni na tuto stránku, jelikož jsem skaut tak byla zadarmo, dále jsme dělali stránky truhlářství, pokud chcete, tak za mírný finanční obnos Vám stránky zprovozním a předělám, kontakt chocholous@centrum.cz
Anonymní
Profil *
Jen jsem se chtěl ujistit, myslím si to samé. Já jsem nenaletěl, už jsem psal, že s tím nemám nic společného, pouze to, že člověk, který u "pana čumpla" stránky nechal udělat je můj kamarád... tak se mu snažím pomoct.

Kdyby tady byl nějaký právník, který by nastínil, zda v tomto ohledu něco udělat jde (já osobně myslím, že by to šlo, jelikož už např. termín, kdy měly stránky fungovat není dodržen!!), budu rád.

Dále snad ještě kdyby si někdo všimnul dalších věcí, které jsou na stránkách "hóóódně špatné", tak sem s nima.

Vís asi udělat nepude :(

Timy
Ano, stránky dělal "pan čumpl". Znáš a víš o něm něco?
Marty
Profil
Anonymní Máte smlouvy se sepsanými podmínkami?

Ano, stránky dělal "pan čumpl". Znáš a víš o něm něco?

Nic špatného
vlpospa
Profil
je to .............
Suta
Profil
honza
Díky Honzo, já jsem taky skaut (vůdce 1.oddílu z Valašského Meziříčí) a taky tak trošku programuju :), právě dodělávám stránky našeho oddílu, prozatím na mé osobní testovací adrese (tedy zatím o nich ví asi tak tři lidé).
Takže jednalo-li by se o toto, tak klidně "spřátelenému" oddílu stránky předělám za pakatel, ale o to tady nejde. Tady jde o ty peníze, kterých je mi docela líto... A taky za obrovský nepoměr mezi něma a tou "lameřinou"...
honza
Profil *
SUTA: hezké, co říkáš na naše? mně už by se nezdála ta cena, do toho bych nešel, stačí se jen kouknout na stranky toho tzv. webdesignera.
honza
Profil *
odstup od smlouvy- na stránkách je napsáno, že poskytuje validní stránky tak proč ve validároru vyleze 38 chyb?
Suta
Profil
honza
(dlouho jsem nemohl prijít na to, že když chci v tomto foru zobrazit např. tvoje jméno tučně mimo to, abych ho musel napsat pomocí kódu, že stačí kliknout na něj v levém sloupci :)

K vašim stránkám, něco se mi líbí hodně, něco zase hodně ne :) Hlavně: vymaž ty fotky vpravo v logu! Nepatří tam.
honza
Profil *
odstup od smlouvy je možný, rosímtě proč ze ně platili tolik
?
Suta
Profil
Jednoduše, nikdo se u nich nepohybuje okolo webové tvorby, spíš je to tak, že tomu nerozumí vůbec, což je škoda. Dali si tedy inzerát a ozvali se jim dva.. no a vybrali si :) Tož tak. A když jsem se to předevčírem dozvěděl, že za to dali tolik, tam mě málem klepla pepka :)

Já se hlavně pokusím zjistit, jak je na tom "případná" smlouva...
RPG
Profil
Ty ceny... panebože. Ptám se: Je to normální?
Já si představoval, že pokud bych se tvorbě stránek začal věnovat profesionálně, za podobně jednoduchý web bych chtěl maximálně 800 kč... vždyť to jsou sotva dvě hodiny práce, možná tři...
Gekon
Profil
Pana Čumpla neznám, ale je to opravdu prase, a btw jeho stránky jsou jenom lehce předělaná free šablona
Suta
Profil
RPG
No, je pravda že tě neznám.. Když jsme se předevčírem s kamarádem o stránkách bavili a on se mě ptal, za jak dlouho bych já takové stránky udělal, tak jsem řekl 15 hodin :) Ale i kdyby to bylo těch patnáct, tak 7.000 ...? !

Všem
Jediné snad, co u něj hodnotím kladně (u "pana čumpla" :) jsou grafické návrhy na jeho stránkách... Ale to je asi to jediné a stejně bych se divil, kdyby bylo jeho. Teda pokud to srovnám s designem stránek, o kterých se bavíme...
liborse
Profil
No, takovéto stránky se dají udělat i zadarmo - zvlášť pro junák :-) . Také jsem byl skaut (v duchu se jím snažím být dále) a z toho období mám hodně zkušeností a hezkých vzpomínek. Pan Čumpl je nechutný vydřiduch. Podle mého názoru je možné od smlouvy odstoupit, neboť nebylo splněno hned několik podmínek - validní web, nefunkčnost stránek ve stanoveném termínu aj. - to je přece porušení obchodních podmínek. Navíc pokud pan Čumpl používá free šablony, tak je to u mne prachsprostý podvodník, který zneužívá práce jiných. Škoda že nejsem u příslušného oddílu - rád tvořím stránky (viz. např. moje osobní, pak třeba web o jedné výměnné akci nebo moje nové neoficiální stránky mé obce) - v životě bych za ně nechtěl ani korunu - dělám to ve svém volném čase jako zábavu. Jistě, jsou tam chyby a grafika je možná ne tak vzhledná, ale je to má práce a aspoň něco mohu vytvořit - to mě také naučil skauting :-). Navíc jsem teď přišel na celý redakční systém Joomla, který má administrační rozhraní sice v angličtině, ale je zdarma a může být přístupný česky (viz ty stránky mé obce). Teď mám před maturitou, jinak bych danému oddílu jistě podal pomocnou ruku...
Suta
Profil
liborse
Pěkné, ono to tak taky je.

Uvidíme, co se s tím bude dát udělat. Před chvílí jsem volal kamarádovi a říkal, že s dotyčným žádná uzavřená smlouva není, jediný doklad, který má, je vystavená faktura na 7.000,- Kč, která je již zaplacena (s tou si samozřejmě "pan čumpl" pohnul...). Všechny ostatní dohody probíhaly pouze prostřednictvím e-mailu.

Ale snad to nějak pude.
BLASTER22
Profil
Suta
Tak to je chyba. Nepůjde.
Timy
Profil
Anonymní
Ano, stránky dělal "pan čumpl". Znáš a víš o něm něco?
Ne to ne, ptal jsem se spíš ze zájmu a "pro jistotu". Jinak pro příště doporučuji zadavateli více procházet reference, protože pan Čumpl nemá vlastně jedinou pořádnou referenci (všechno jsou to pouze "návrhy"). Každopádně přeji hodně štěstí v boji :-).
*Čvachta*
Profil *
<p><strong><p align="justify"> 


Krásné konstrukce :o)
hovík
Profil *
Nazdar všem, jsem jeden z vedoucích daného oddílu, kterému byly stránky vytvořeny panem Čumplem. Je pravdou, že danému tématu a to tvorbě webovek vůbec nerozumíme a to byl také důvod, proč jsme oslovovali různé firmy s žádostí o pomoc při tvorbě web. stránek. Bohužel pan Čumpl byl jediný, kdo se nám ozval. Já osobně jsem pouze uděllal přibližný návrh stránek a to pouze na papír. Jinak vše vyřizovala jedna z našich vedoucích a to prostřednictví e-mailu. Některé z těchto má pořád uložené. Jen doufám, že se nám to podaří. Právě v této době jsem převzal web. na starost a zjistil jsem s kamarádem jeho nefunkčnost, z tohoto důvodu uvažuji o reklamaci provedeých služeb.Jako osoba, která se však věnuje právu vím, že v dané věci se dá určitým způsobem postupovat podle Občanského zákoníku.
esemeska
Profil
desing neni tak spatny(teda s tou hnedou barvou)
jinak naprosta hruza
YoSarin
Profil
http://www.cumpl.com/redakcni-system.html
Jedná se o snadno ovladatelný a přehledný redakční systm, s možností wyswyngové editace článků (tzn.jako v MS Wordu).

Teda, redakční systém, který se chlubí tím, že obsahuje WYSWYNG editor (není to překlep - ve stručném přehledu je to samé) bych asi nepoužíval... :-)

Doufám, že ze sebe nedělám blbce a že správně je WYSIWYG (what you see is what you get) a že WYSIWYNG se většinou "rozkládá" jako what you see is what you never get... :)
Leo
Profil
Jedna vec je viditelna cast stranek, druha pripadne administracni rozhrani, ale podle stavajiciho obsahu nebude asi moc slozite. A uplne jina vec pristup tvurce stranek k zakaznikovi. Z toho vseho muzeme videt jen tu prvni cast. Leo
Romanticka
Profil
za design bych dal tak 1000,- ani ne
Suta
Profil
Romanticka
za design bych dal tak 1000,- ani ne
- jo, už dali, a víc ...
Tomáš.B
Profil *
Já bych to tak černě neviděl jelikož pana Čumpla znám tak ten kód určitě nedělal on - on dělá jen grafiku a SEO. Pokud tam je redakční systém tak je cena ještě po normálem ostatních firem viz- http://www.webdesign-reklama.cz/tvorba-www-stranek.phtml

Já sám bežné stránky bez redakčního systému pod 10tis nedělám, proč ? protože se to nevyplatí
Suta
Profil
<h1>Nazdar,</h1><p><strong><p align="justify">Jsem smíšený 3. oddíl „Kulíšci" z Valašského Meziříčí. Naše novodobá historie není vůbec dlouhá, neboť náš oddíl vznikl 25. srpna 2005. </p></strong></p>


Snažil jsem se přijít na kloub tomu, proč jsou na stránkách podobné "patlaniny" jako je jedna na ukázce a myslím, že to není kód, který vytvořil programátor, ale kód, který byl vytvořen přes administraci (ověřoval jsem si to, a tento text skutečně na stránky vkládal sám uživatel stránek). Tedy normálně jej napsal ve wordu, překopíroval do okénka v administraci a odeslal. Takže proto... Avšak to je stejně vedlejší.

Nicméně, např. Tomáši.B - dívám se na celek. Jasně, esemeska, desing neni tak spatny(teda s tou hnedou barvou) ... jo, ta hnědá ještě jde (ostatní je děs). Ale zase, dívám se na celek. A jestli bys mi, Tomáši.B, udělal podobný web za 10tis, tak tě pošlu někam. Víš proč? Protože to je skutečně otázka několika hodin práce ! A pracovat na stránkách deset hodin, odbýt text a jeho stylování že to vypadá tak, jak to vypadá - tedy obrovský nepoměr mezi hlavní designem a písmem např. (a mohl bych pokračovat) - to je za 7.000 skutečná lameřina. A říkám za 7.000, protože museli ještě navíc zaplatit hosting a doménu...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0