Autor Zpráva
Kasper
Profil *
Pozor!!! pouze werze kde jsou použity flash prvky!!!
Abo Plast
Jinak...díky za kladne ohlasy:)
hampy
Profil
To intro se mi líbí, ale stránky na mě působí dost zmateně. Muselo to dát strašně moc práce, ale opravdu mi trvalo dost dlouho než jsem se na stránce zorientoval. Po pár změnách by to mohlo být úplně super.
monkey
Profil *
Kasper

stranky nic moc nato ze si si intro kupil tak uz si si mohol kupit aj site zbytocne vyhodene peniaze.
Gekon
Profil
No, to intro, i když teda asi není tvoje práce, je fakt moc dobrý, jinak stránky nejsou uplně nádherný,,
moula
Profil *
Rek bych ze u pomalejsich pripojeni se to bude dlouho nacitat....jinak intro je dobry:)
*Čvachta*
Profil *
Zasekl se mi z toho prohlížeč... (ale to není stranda)
Kasper
Profil *
-
*Čvachta*
Co máš za komp?!jaky mášm prohlížeč?!nějaky v kterém jsme to netestoval?!
-
Gekon
Jak to myslíš nejsou uplně nádherny?!Jako že to je šit?!
-
hampy
jake změny máš konkretně na mysli?!
?!Jak myslíš že to je zmatene?!neni to jen osobní věc jednotlivce?!(pouze otázka!)
-
monkey

jak to myslíš zbytečně vyhozené peníze?!
Za intro nebo za stranky ktere jsem si měl taky k tomu koopit?!(Jak píšeš)
kdybych ty stranka kopil jako template tak je tu nedávam na ohodnocení...protože by to nebylo me dílo:)


-
moula
jj to bude...tipek kteremu jsem to dělal říkal že ho pomale připojení nezajmají!!! :D
podal to jinak...ale to tu nebudu psát :)


Jinak diky za ohlasy:))
*Čvachta*
Profil *
Mám

Operu

Verze 8.51
Sestavení 7712
Platforma Win32
Operační systém Windows 2000

CPU 700MHz
*Čvachta*
Profil *
Jinak, je to příšerně veliký!
*Čvachta*
Profil *
A strašně mě pobavil ten přehrávač hudby ve flashi... proč tam proboha hraje Tiesto? (myslím, že je to on)

Co to dělá na firemních stránkách? Kdybych koukal na ten web a byl připojenej modemem, asi bych čekal 10minut...
Anonymní
Profil *
Kasper

ale priznavs ze intro je kupene?
Martin
Profil
Mně se z toho prohlížeč taky seknul.
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1
ObiSkyWalker
Profil
Mám nynější rychlost připojení 4 kB/s. Načítání mi trvalo asi 3 minuty. Vzhledem k tomu, že tam nikde nevidím "Přeskočit na hlavní obsah" okamžitě bych stránky opustil a nečekal, až mi to naběhne a budu se moci přesunout dál. Intro bylo velmi zajímavé, ovšem poněkud náročné - sekalo se mi to.

Co mě na stránce velice zamrzelo byla přístupnost. Rozsáhlá navigace je také poněkud zmateně provedená.
Kasper
Profil *
No k tomu pomalemu přípojení jsem se vyjadřil...ne...tomu komu to bylo děláno mu nevadilo že ten kdo má pomale připojeni se bude dlouho načítat...

Ano u intra chybi přeskoč protože jsem ho tam zapoměl dáti...spitují svědomí :D
...Teto chyby jsem si taky vším onehda...

Přehravač hudby tam je pěkný máš recht...Hraje tam tiesto protože jsem ho tam vložil já...
uplně po náhodě jako testovací soubor...Manikum z té firmy jsem řekl ať si tam dají miusik jaky se jim zlíbi...že ten přehrávač detekuje aji tři de tagy(nebo jak se tomu nadáva myslím že přesne ID3Tag muhehehehehhhh...) takže se jim tam bude vypisovat co zrovna hraje...pokud ovšem někdo te mpTrojce ty tagy navolí... Bohužel nikdo od nich se na to ani nepodíval...Nedivím se když to mají na starosti lide kteři ani nedokáži přehrát soubor cenik_bazeny.htm...tak stějně pojmenovaným soubrem:)Nebo že by jim Těsto pusobil blahodárně na sluch :D ...

Ano Intro je koupené a zpracováne...Bohužel nemám nikoho kdo by mě dělal 3D...

K připojeni sem se vyjadřil...Zákaznik náš pán...Sám ředitel té firmy řekl...Kdo má male připojení ten nás nezajmá!Kdo nemá na pořádny internet ...Ten těžko bude mít na Bazén...:D Vcelku mě pobavil...

Na navigaci se dá za chvili zvyknout...
a pak není problem se vní orientovat i ti manici co neumějí přehrát soubor souborem přes FTP se tam také dokázali velmi rychle zorientovat a nečínilo jím to problémy...
Kasper
Profil *
No k tomu pomalemu přípojení jsem se vyjadřil...ne...tomu komu to bylo děláno mu nevadilo že ten kdo má pomale připojeni se bude dlouho načítat...

Ano u intra chybi přeskoč protože jsem ho tam zapoměl dáti...spitují svědomí :D
...Teto chyby jsem si taky vším onehda...

Přehravač hudby tam je pěkný máš recht...Hraje tam tiesto protože jsem ho tam vložil já...
uplně po náhodě jako testovací soubor...Manikum z té firmy jsem řekl ať si tam dají miusik jaky se jim zlíbi...že ten přehrávač detekuje aji tři de tagy(nebo jak se tomu nadáva myslím že přesne ID3Tag muhehehehehhhh...) takže se jim tam bude vypisovat co zrovna hraje...pokud ovšem někdo te mpTrojce ty tagy navolí... Bohužel nikdo od nich se na to ani nepodíval...Nedivím se když to mají na starosti lide kteři ani nedokáži přehrát soubor cenik_bazeny.htm...tak stějně pojmenovaným soubrem:)Nebo že by jim Těsto pusobil blahodárně na sluch :D ...

Ano Intro je koupené a zpracováne...Bohužel nemám nikoho kdo by mě dělal 3D...

K připojeni sem se vyjadřil...Zákaznik náš pán...Sám ředitel té firmy řekl...Kdo má male připojení ten nás nezajmá!Kdo nemá na pořádny internet ...Ten těžko bude mít na Bazén...:D Vcelku mě pobavil...

Na navigaci se dá za chvili zvyknout...
a pak není problem se vní orientovat i ti manici co neumějí přehrát soubor souborem přes FTP se tam také dokázali velmi rychle zorientovat a nečínilo jím to problémy...
Kasper
Profil *
No k tomu pomalemu přípojení jsem se vyjadřil...ne...tomu komu to bylo děláno mu nevadilo že ten kdo má pomale připojeni se bude dlouho načítat...

Ano u intra chybi přeskoč protože jsem ho tam zapoměl dáti...spitují svědomí :D
...Teto chyby jsem si taky vším onehda...

Přehravač hudby tam je pěkný máš recht...Hraje tam tiesto protože jsem ho tam vložil já...
uplně po náhodě jako testovací soubor...Manikum z té firmy jsem řekl ať si tam dají miusik jaky se jim zlíbi...že ten přehrávač detekuje aji tři de tagy(nebo jak se tomu nadáva myslím že přesne ID3Tag muhehehehehhhh...) takže se jim tam bude vypisovat co zrovna hraje...pokud ovšem někdo te mpTrojce ty tagy navolí... Bohužel nikdo od nich se na to ani nepodíval...Nedivím se když to mají na starosti lide kteři ani nedokáži přehrát soubor cenik_bazeny.htm...tak stějně pojmenovaným soubrem:)Nebo že by jim Těsto pusobil blahodárně na sluch :D ...

Ano Intro je koupené a zpracováne...Bohužel nemám nikoho kdo by mě dělal 3D...

K připojeni sem se vyjadřil...Zákaznik náš pán...Sám ředitel té firmy řekl...Kdo má male připojení ten nás nezajmá!Kdo nemá na pořádny internet ...Ten těžko bude mít na Bazén...:D Vcelku mě pobavil...

Na navigaci se dá za chvili zvyknout...
a pak není problem se vní orientovat i ti manici co neumějí přehrát soubor souborem přes FTP se tam také dokázali velmi rychle zorientovat a nečínilo jím to problémy...
Kasper
Profil *
Sorry...Kurde...Nějak mě to zlobilo...a Odpálil jsem to 3 razi...
Ať to když tak smáže někod kdo má práva...
Kasper
Profil *
Sorry...Kurde...Nějak mě to zlobilo...a Odpálil jsem to 3 razi...
Ať to když tak smáže někod kdo má práva...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0