Autor Zpráva
IR
Profil *
moje první stránka www.collie-smooth.com - je použitelná?
Gekon
Profil
Jestli je to váš první počin, tak smekám - opravdu moc pěkné. Jenom bych dal návštěvnikovi hned na výber jazyk, pak to docela plete, jinak bych jěště chtěl klikací logo, jinak bych byl téměř spokojen. Opravdu moc pěkné
Anonymní
Profil *
Je to skutečně (?!) první stránka? ;o)
IR
Profil *
Přiznávám, je to druhá verze. První byla obsahově skoro stejná, ale jen jeden soubor s prostým textem s min. formátováním a bez jakékoliv grafiky. Jelikož to bylo prý "nudné" a ostatní to prý mají "hezčí", tak jsem to musel předělat. Asi na tom ještě budu trochu pracovat (hlavně předělat ty vygenerované fotogalerie), rozhodně je to můj první a doufám i poslední projekt. HTML a CSS jsem se trochu naučil asi za měsíc na téhle věci, radši ale fotografuji - tohle mě zas tak moc nebaví a stojí to spoustu času.

Každopádně dík za názory i když jich zatím moc není.
habendorf
Profil
Dobrý je to.
Jen třeba na http://www.collie-smooth.com/skip.html by to chtělo zmenšit datovou velikost obrázků - 85kB je na jednoho pejska trochu dost. A zaboha jsem nevěděl, jak se z této stránky vrátit na úvodku. Nakonec jsem zjistil, že je to položka menu "novinky". To není dobré. Takže navrhuji udělat klikací logo vedoucí na index a v menu titluku nenazývat "novinky".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0