Autor Zpráva
Jenda-CZ
Profil *
Prosím o zhodnocení mých stránek na www.advanta-cup.webz.cz. Myslím si, že bych nějak potřeboval stránku oživit či zlepšit design. Prosím poraďte.
Filips
Profil
Co se mě nelíbí: +barvy
+vstupní strana
+neklikací logo

Filips
Gekon
Profil
No, celkem pohoda, hlavně celkem rychlá grafika:))
RPG
Profil
Tak jednoduchý web by nemusel být na 100% obrazovky. Zkus to stáhnout zhruba na 750px... Bude to i hezčí.
petrp
Profil
Jenda-CZ

Ta kombinace barev je dost nešťastná volba, po chvilce koukaní by me z ni boleli oci. Navíc mi příjde ten text malý. Chtělo by to alepson nějákou grafickou hlavičku na ten web udělat, aby to nebylo jen o dvou barevných obdelniku s textem okolo.
A máš tam špatnou znakovou sadu, používas iso a pišeš ta š , zmen si to na win-1250
Jenda-CZ
Profil *
petrp

Nevím, co jsi přesně myslel tou grafickou hlavičkou. Mám použít nějaký program či jen vhodně sladit barvy?
Timy
Profil
Jenda-CZ
1) Asi by to chtělo veselejší kombinaci barev, tahle je taková smutná a nevýrazná.
2) Přidal bych nějaký text nebo bych ubral odkazy v menu (a některé sloučil), takhle je ten web dost prázdný
3) Když se kouknu an hlavní stránku tak ani pořádně nevím, kde jsem, co je to za soutěž atp. Představ si, že nevíš, co je to Advanta cup - kde se to na hlavní straně dozvíš?
4) vypadá to trochu jako frame-design, chtělo by to více odvahy ;-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0