Autor Zpráva
ato3
Profil
Prosim o kritiku webu k male kopane. Rychtářka Věkoše "C"
www.rychtarka-c.wz.cz
uplny obsah zatim neni mozny, protoze nejsou jasni clenove. A zapasy, abych je vyfotil se ted nehrajou a rozpis zatim neni uverejnen.
Dekuju za reakce
ato3
Profil
...mimochodem jsou to moje 3. stránky,ale předchozí dvě byly spíš jen takový pokusy
Mistr
Profil
(1) Podle mě šílený kód.
(2) Stránka v IFRAME je dle mého názoru chybou. Z toho plyne i nutnost zobrazování vertikální i horizontálního posuvníku. To opět není vhodné.
(3) Čeština. Zopakuj si, kde se píšou čárky, kde se dělají mezery atp. Ke studiu poslouží například: http://www.jakpsatweb.cz/interpunkce.html
(4) Černé písmo na světle modrém pozadí není z důvodu čitelnosti a kontrastu příliš vhodnou volbou.
(5) Stránka Aktuality obsahuje výraz s_sebou. Nevím, co to má znamenat. Je-li to z důvodu, aby se předložka s neocitla na konci předchozího řádku, pak věz, že se to dá ošetřit úplně jinak: s sebou
(6) Proč, když v menu klepnu na Rozpis se mi zobrazí stránka http://www.rychtarka-c.wz.cz/frame_rozpis.html a tam musím ještě znova klepnou pro zobrazení stránky http://www.rychtarka-c.wz.cz/rozpis2005.html, na níž je již skutečný rozpis zápasů.
(7) Na stránkách v sekci Rozpis uvádíš drobečkovou nápovědu (takové to Rozpis -> Sezóna 2005 -> Podzim). V jiných sekcích to nemáš. Ujednoť to. Buď to dělej všude nebo nikde.
(8) Na stránce Fotky nabízíš ke stažení video. Je to sice možná trošku podivné, ale budiž. Osobně bych změnil text download mizerná kvalita na třeba Download v horší kvalitě.
(9) U tabulky ze stránky Tabulka bych nedělal tak výrazné hranice mezi jejími jednotlivými buňkami. Je to ale jen věcí osobního názoru. Navíc se mi u tabulky moc nezdá zařazení sloupců +/- a Úspěšnost, ale buď jak buď.

Na stránce máš větičku * Omlouváme se za některé nefunkční odkazy. Zatím se stále na webu pracuje.. Chce se mi věřit, že to nedopadne tak, jak popisuje Yuhů: www.jakpsatweb.cz/jak-psat.html#zatim
Mistr
Profil
ato3
JavaScript, který máš na stránce http://www.rychtarka-c.wz.cz/, jsem do podrobna nestudoval, ale podle zběžného prohlédnutí má asi zajisti tu výměnu obrázků v menu po přejetí ukazovátkem myši, ne? Tak to se dá udělat daleko elegantněji a čistěji pomocí kaskádových stylů!
Mistr
Profil
...mimochodem jsou to moje 3. stránky,ale předchozí dvě byly spíš jen takový pokusy
To je sice hezké, ale co my, hodnotitelé, máme s tímto údajem dělat?
ato3
Profil
Diky... tohle sem potřeboval všechno vědět... samozřejmě, že s tím, jak konečný kod vypada sem se moc nezabýval, ale kazdopadne to zlepsim. Pokusim se odkazy resit jednoduseji, ale ja tovetsinou delam podle toho, ze si nekde prectu neco jak se dela a tak to proste udelam a nehledam jiny reseni... coz je asi spatne:-)

ze to sou treti stranky sem psal proto, aby si nekdo nemyslel, ze to delam buh vi jak dlouho(i kdyz jak koukam na kritiku, tak to by si myslel jen vocas) ...budu na sobe pracovat
ato3
Profil
no a koukal jsem se po těch kaskádových stylech pro ty odkazy... ale už na příkladech, které jsou uvedeny na http://www.jakpsatweb.cz/odkazy.html#menici, tak mi nefungují v Mozille, ale jen v IE..nevim proc. No a priklady, ktere jsou udelany scriptem, tak funguji i v mozille, takze je asi lepsi ten script. Takže jak jsi myslel ze to udelat pres kaskadove styly?
Mistr
Profil
ato3
Takže jak jsi myslel ze to udelat pres kaskadove styly?
http://www.jakpsatweb.cz/odkazy.html#css - místo {color: blue} atp. tam dáš potřebné hodnoty, které nejdeš například v tabulce zde: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-vlastnosti-hodnoty-prehled.html

Nebo: http://wellstyled.com/css-nopreload-rollovers.html (je to tam i česky).
ato3
Profil
Aha...tak to jo, to sem vedel, ale ja tam chtel dat to obrazky jako odkazy, ktery se meli menit...a ty obrazky tam jinak nedam...
Mistr
Profil
ato3
ale ja tam chtel dat to obrazky jako odkazy, ktery se meli menit...a ty obrazky tam jinak nedam...
Ale dáš, přes kaskádové styly.
Mistr
Profil
Co je na stránce nového? Prakticky nic, ne?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0