Autor Zpráva
fanky
Profil
prosím, mohli byste mi tentokrát zkritizovat stránku, co se kódu týče.. díky moc.. jen nechapu, proč to není validni, když mam třeba php přes include.. on si to validátor zžejmě dokáže vycucnout..

můžete kdyžtak projet více stránek a napsat co byste změnili a vylepšili a kde mám chyby.. díky moc

http://charon.hkfree.org/~fanky/
ronan
Profil
Hehe, já nikdy nebyl na kód nějak vysazený, ale když si ho necháš sám od sebe zkritizovat, tak jak tam můžeš mít věci jako

<p style="text-align: center;">&nbsp;</p>

<p style="text-align: center;">&nbsp;</p>
<p style="text-align: center;">&nbsp;</p>


?

XHTML 1.0? To se mi nezdá;)...

Menu je lepší dělat přes seznam nebo i <menu>, ale tohle řešení se mi nezdá moc šťastné.

Nechápu, proč máš některé styly v externím souboru, některé přímo ve zdrojovém kódu.

Co se týče validity - já bych nelpěl na validitě, nějak neuznávám ten trend, že všechno musí být podle validátoru validní, ale zase by ten kód neměl být žádná "prasárna"... Ty chyby (možná to tedy nejsou chyby, ale co to je za zápisy?!), které validátor nenajde, jsou podle mě u tebe minimálně stejně důležité, jako ty, co zobrazí.

CSS je na tom asi líp, ale nevím třeba, proč máš styly ve dvou souborech.

Každopádně bych tenhle zdrojový kód já osobně hodnotit nenechával...

Jinak hezké stránky, tutoriály na fotokrám se mi líbí, shodou okolností se s ním zrovna učím zacházet.
RPG
Profil
fanky
Souhlasím s ronanem, když chceš hodnotit kód, jaktože tam máš takové prasárny?

Na validitu kašli. Tobě to k ničemu není.
RPG
Profil
Mimochodem, validator nedokáže vycucnout nic z PHP. Ze serveru se odesílá jen čistý kód.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0