Autor Zpráva
Menci
Profil
Předělal jsem celý design z původních 3 rámů do PHP:
http://obrazy.wz.cz
Prosím o konstruktivní kritiku - zejména názory na design a uživatelskou přívětivost. Mělo by IMHO být už všecko funkční.
pokec
Profil *
- takže design se mi docela líbí, jednoduchý a funkční
- v menu bych asi odstranil to podtržení odkazů, protože si myslím, že je docela jasný že to jsou odkazy
- u "poslat obrázek jako pohlednici" bych trošku poskládal ten formulář,ale to je jen takový detail
- odkaz o mě je směřovaný na novinky.php
- nějak se mi nezdá, že použíté odkazy jsou černě, nějak se ztrácí potom v textu
a to by mohlo být zběžně všechno ....
jozob
Profil
Menci
Čo sa týka prístupnosti, v alternatívnom popisku obrázku neuvádzaj text "Obrázek". Napríklad v hlasovej čítačke sa to prečíta: Obrázek Obrázek Portrét 1
Peca
Profil
v hlasovej čítačke - lidi, vy jste jí v poslední době nějak posedlí. To jako že někdo, kdo neumí číst, se bude dívat na obrázky? Nebo že by si je chtěli prohlížet nevidomí? V tomto případě jakýkoliv sebelepší popisek je k ničemu, jak chcete dělat gelerii obrázků bez obrázků?
Menci
Profil
pokec díky za postřehy ... něco jsem upravil
jozob text "Obrázek" v alternatívnom popisku mám krz SEO - je to klíčové slovo. Jen si nejsem jistý, zda jich tam tím pádem nemám příliš =95% slov na stránce v galerii je slovo "obrázek"
Nejsem si jist, zda by pro hlasovou čítačku byl lepší popisek: "o-001" "o-002" ... ??
jozob
Profil
Menci
"Nejsem si jist, zda by pro hlasovou čítačku byl lepší popisek: "o-001" "o-002" ... ??"
Stačí "Portrét 1"...

Ale kašli na to... asi to je bezvýznamné na webe s fotkami.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0