Autor Zpráva
Ice
Profil *
Ahoj zhodnotte mi prosim po visualni strance web na ucetnictvi.naweb.cz. Funkcni je pouze uvodni stranka. Diky moc
Gekon
Profil
Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu, a máš tam tohle:

Provozní doba
Pondělí:
9.00 - 18.30

Úterý - čtvrtek
10.00 - 19.00

Pátek
9.00 - 18.30
WanTo
Profil
Odkazy (hlavně ten email v pravém sloupci) jsou při hoveru nečitelné.
Ice
Profil *
Gekon..

visualnim jsem myslel jak to vypada celkove vzhledove a ne textova cast! Lorem ipsum se me tam nechtelo davat. Ty informace jsou jen ilustracni.
Ice
Profil *
gekon...

ted jeste studuji ten text a dost dobry postreh s tou provozni dobou.
Richi
Profil
co má nemocniční lůžko s učetnitvím? :-)
ice
Profil *
to stejny co s tim text, je tam jen na ilustraci, cekam na klienta az doda nejake texty + obrazky.
k2
Profil *
jj tady lidi nejspíš nechápou co je to grafický návrh
RPG
Profil
- Škaredá hlavička, ta výplň písma, ve stylu barevného přechodu se mi vůbec nelíbí.
- Menu je takové... divné. Nevím proč, ale nelíbí se mi...
- Nadpisy bych více odsadil od textu.
- Položky telefon apod. bych zvýraznil.
- Barvy celkově se mi nelíbí.

V kódu

- <br />, <br />, <br /> ... všude samé <br />

OT:

Teda... vím, že to sem nepatří, ale od společnosti "Naweb" (http://www.naweb.cz/) bych si stránky napsat nenechal...
Důvody? Tady jsou:

Cituji z ,,ceníku".

,,Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Nejsem plátce DPH."
Tak co teda?

,,Všem zákazníkům garantuji zhotovení stránek v souladu s webovými standardy, které zaručují maximální přístupnost..."
Webové standarty ,,zaručují maximální přístupnost"? Ale ale...

A pak ty ceny... to je příšerné.
Ice
Profil *
RPG

-dik za kritiku, aspon nekdo neco napsal
-zkusim to nejak poopravit
-ale celkovy styl ohledne barev uz zachovam
-a co se ti nezda na cenach? Moc levne na zivnostnika? Ted ale vazne, vim ze jsi student, ale az budes muset jednou zivit rodinu, tak za 100/hod se to neda delat.
-kazdy nejak zacinal
Ice
Profil *
RPG

jeste k tomu br?
Jak jinak jednuduse chces udelat zalomeni textu?

<address>
<strong>Jana Sedláková</strong><br />
vedení účetnictví, účetní poradenství<br />
<br />
Jana Sedláková
<br />
Senetářov 59<br />
Jedovnice
<br />
679&nbsp;06 <br />
<br />
<span><strong>Mobil:</strong></span><br />
776&nbsp;893&nbsp;163<br />
<br />
<span>Email:</span><br />
<a href="mailto:s.ladu@seznam.cz">s.ladu@seznam.cz</a>
</address>
RPG
Profil
Ice
Dalo by se to udělat jako seznam a né že né. :-)
Barvy klidně takové nechte... ale myslím, že nejsem jediný, komu se ty barvy nebudou líbit.
K těm cenám... Nemyslím, že se dá webdesignem uživit. Možná jako přivýdělek, to ano, ale ne jako hlavní zaměstnání.

Mimochodem, proč mezi jednotlivými skupinami čísel (776-893) jsou dány pevné mezery - &nbsp; ?
Vždyť by úplně stačilo udělat mezeru mezerníkem.
INSiGHT
Profil
RPG
Můžete mi prosím vysvětlit, proč by se nedalo živit webdesignem?
Ice
Profil *
RPG
-seznamem presne myslis co? ul li? Myslim, ze to je vcelku jedno-na znaky to vyjde +-nastejno
-ty barvy jsou takove z meho pohledu neutralni, takze zadne jasne zarici, at to vypada jako seriozne vypadajici firma.
Hlavni slovo ma klient a jestli mu to tak vyhovuje, tak pak nejni co resit.
-ty pevný mezery jsou tam aby se to nedalo zalomit ikdyz tady to asi nehrozi, hlavni je jak to vypada na obrazovce.
habendorf
Profil
,,Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Nejsem plátce DPH."
Tak co teda?


LOL Asi jsou ceny uvedeny s DPH 0% :o)

Možná to tu někdo psal, nepročítám to celé, ale v IE ti mizí odrážky.
Ice
Profil *
habendorf
DPH uz jsem opravil.

A tobe se to jevi po te graficke strance jak? At mam jeden nazor navic. Podotykam ze nejsem zamerenim grafik.

O tech odrazkach vim, jediny co na to pomaha je to hodit do tabulky, me zas za to lidi sezerou proc to mam v tabulkach.
A dela to jen JESPR?

mam to zapsano takhle: klasika pres ul li

ul.male li{
list-style-type:none;
background:url("../css/layout/odrazka.gif") 0em 0.6em no-repeat;
padding:0 0.8em;}
habendorf
Profil
No já na grafiku taky moc nejsem. Podle mě to docela ujde, sneslo by to asi ještě trochu oživit, zejména pravou část. A na pozadí možná nějaký přechod, ne jen jednoduchou barvu.

Ano, pouze JESPR.

Ten zápis je dobře, i když úplně správně je jinak pořadí v backgroundu, ale v tom problém nebude.
background: url("../css/layout/odrazka.gif") no-repeat 0em 0.6em;

Zkus zvětšit ten levý padding. Pokud nepomůže, nahraď em za px, to by mělo zabrat určitě.
RPG
Profil
INSiGHT
Proč? Jednoduché. Pokud chcete, aby vám byli lidé naklonění, musíte mít nízké ceny.
Nízké ceny = hodně zákázníků, ovšem neuživíte se tím.
Vysoké ceny = zákazníků méně a ve výsledku to bude prakticky to samé.

5 webů za 2000 kč = 10000 kč
2 weby za 6000 = 12000 kč

Takže to vyjde tak nastejno, ne?
Samozřejmě se můžu mýlit. Opravte mne, pokud máte názor, že jsem to vůbec nepochopil.

Já beru webdesign jako možný způsob přivydělat si....

Ice
Přesně tak, myslel jsem ul + li stačilo by nastavit výšku jednoho řádku a mělo by to stejný účinek... podle mě by to bylo po kódové stránce "čistější".
Jistěže, hlavní slovo má klient... a mě by se jako klientovi takovéto barvy nelíbily. :-) Ale dost už o barvách, zase tak hrozné to není, to ani náhodou... je to jen můj názor.
Ice
Profil *
RPG
Nízké ceny = hodně zákázníků, ovšem neuživíte se tím. - jenze to zas bude vypadat, ze to bude ohledne kvality nic moc
Vysoké ceny = zákazníků méně a ve výsledku to bude prakticky to samé. - zakon trhu je, ze s cenou mohu jit dolu, ale nahoru uz ne! Proto mam treba hodinovou sazbu 300 ve vysledku se ale da domluvit na 200 ale 400 kdyz mu reknu tak me posle nekam.

5 webů za 2000 kč = 10000 kč - sehnat pet lidi za mesic bude uspech.
2 weby za 6000 = 12000 kč - i tech sest tisic je porad malo, nahledni do ceniku PROFI firem - tam to zacina za jednoduchy web od 10 000. Ale je to o te kvalite a zkusenostech.
INSiGHT
Profil
RPG
Je to tak jak píšete: 5 webů = ......, ale!
U webdesignu platí to samé, co u každé jiné lidské činnosti.
Když to přirovnám k automobilovému průmyslu, tak můžete chrlit statisíce Volkswagenů ročně, nebo pár set kusů Lamborghini, ale za několikanásobnou cenu!
Je to jen otázka kvality, exklusivity a zákaznické podpory - IMHO
RPG
Profil
INSiGHT
To je pravda, právě o tom jsem psal. Asi to záleží na konkrétním člověku... dobrá, opravuji, JÁ bych se webdesignem živit nedokázal. :-)

Ice
K té kvalitě... pokud se stránka zákazníkovi líbit bude, bude naní vše fungovat tak jak má, asi mu nebude divné, že cena je nějaká nízká, bude jenom rád... :-)
Ale jinak s Vámi souhlasím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0