Autor Zpráva
P251
Profil
Co si myslíte o tomto webu?
Ice
Profil *
nudaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
Webspy
Profil
Na první pohled nejde poznat, o čem stránky jsou - žádný nadpis, v menu jen "kapitola 1"..., jednotvárný text, který se nechce nikomu číst.
Webspy
Profil
Ale jinak barvičky hezké a nenásilné... ;-)
P251
Profil
Ice:
souhlasím...
vlpospa
Profil
T uz muj bracha udela lepsi...bez navigace,bez ikony,,clovek nevi co na te srance ma hledat.. slaba grafika..
Ja bych to predelal.
Jo a stranka neni validni...
MAs tam dve chyby viz:

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.do.wz.cz
Mistr
Profil
(1) Chybí hlavička a patička.
(2) Pravopis. Třeba vnitropolitiycký (stránka 4. kapitoly), roykvět či pláťenou tamtéž.
Timy
Profil
Ice
hmm, konstruktivní kritika :-)

P251
hmm, další :-)

vlpospa
T uz muj bracha udela lepsi
No a?

bez navigace
já tam menu vidím

bez ikony
každý web bez favicon je špatný? Nebo máš na mysli jinou ikonu?

Jo a stranka neni validni... MAs tam dve chyby
Ani jedna z těch chyb není důležitá.

P251
Určitě přidat tu hlavičku s nějakým logem a hlavně názvem webu. Pouze <title> opravdu nestačí. Samozřejmě pokud ten web slouží výhradně tvé třídě (např.), tak je to vlastně jedno. Pokud ten web má ale sloužit vícero lidem, určitě bych přidal nějaké informace o čem ten web vlastně je. Nevím, jestli má smysl hodnotit kód, takže jenom tak zběžně - na odstavce používej <p>, ne <br>. Místo <b> bych v těchto případech použil nějaký nadpis <h1>, <h2> apod. Ještě bych zvýraznil tu položku v menu, kde se zrovna nacházím, je to dobrý zvyk.
RPG
Profil
vlpospa
T uz muj bracha udela lepsi...
A co on s tím má dělat? Požádat tvého bráchu aby mu je napsal?

Jo a stranka neni validni...
A co? Řekni mi jeden jediný důvod, proč by stránka měla být validní. Rád ti jej vyvrátím. Povídej, přeháněj.

MAs tam dve chyby viz:
Určitě bude v jeho kódu méně chyb kódových, nežli v tvém příspevku chyb pravopisných. :-)

P251
Když jsem přišel na stránky, netušil jsem, o co jde. Tohle už je hotový web?
- Jak již lidé předemnou psali, chybí hlavička, patička, nadpisy...
- Kód je celkem v pořídku, plní účel, to je hlavní.

Jinak, ono tam ani není moc věcí na zhodnocení.
YoSarin
Profil
Timy, RPG
Souhlas...

P251
Přijde mi to barevně v klidu, jen mě opravdu hodně mate absence loga a odkazy - původně jsem si myslel že je to jen nějaký design bez obsahu, kam někdo nechtěl psát fádní "testovací odkaz1", "testovací odkaz2", ... a místo toho psal "KAPITOLA 1", "KAPITOLA 2",...

Stopro to chce hlavičku a patička by tomu taky neškodila.
Jinak, vzhledem k účelu stránek - jen pár velice specifických informací pro pár konkrétních uživatelů - je veškerá kritika irelevantní, protože to hlavní, co vytýkáme (nepřehlednost, není jasné o co jde, hlavička, ...) se cílové skupiny netýká - vědí co na přesně stránkách je a je jim tedy i jasné jak se v tom orientovat

Pokud ale hodláš ty stránky "zpřístupnit širokým masám veřejnosti" tak jsou to cekem zásadní nedostatky... Takže asi tak...

YoSarin
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0