Autor Zpráva
Marek Janů
Profil
Prosínm o kritiku! http://ucetni.webz.cz
Hanz
Profil
Firmy, instituce a podobné věci nejsou na servrech jako je webzdarma (myslím tím zadarmo) nejsou moc důvěrihodné (nechci tím nikoho urážet, málo lidí kteří si vymyslí nějakou firmu si dají stránky na placený hosting ---> už se tu o tom někde mluvilo).
A těď už k samotné stránce:
- Není na ní moc co hodnotit hlavně kvůli její "rozlehlosti" :o)
- Graficky je dobrá (beru v úvah účel stránky)
- Celkově na tom není ani co hodnoti - svedl by to udělat i úplný začátečník (Já jsem osobně dokázal udělat takovou stránku asi po 2 dnech učení HTML)
Hanz
Profil
No když se teď na to dívám znovu tak možná i dřív. :o)
Spikee
Profil
Myslím, že stránka spĺňa svoj účel.
Spikee
Profil
Hanz
Samozrejme takú jednoduchá stránka sa dá rýchlo a jednoducho vytvoriť, ale ako hovorím pre svoj účel stačí.
kelvin
Profil
Grafika - veškerá žádná, ale pro účel asi vážně stačí.

Obsah - možná by se hodilo vysvětlit zkratky typu JÚ apod. Nevím co to je, ale třeba to je jen pro nějakou cílovou skupinu.

Kód - <div><BR></div> - tuhle konstrukci nějak nechápu.


<H1 class="nadpis"> - toto také ne. Asi se Vám ale pak lépe hledá ve stylopisu.
habendorf
Profil
Jedna technická: JÚ už dost dlouho neexistuje, bylo nahrazeno tzv. Daňovou evidencí. Nevěřil bych účetní, která tohle neví.
chobot
Profil
Souhlasím s habendorf že jednoduché účetnictví už neexistuje. Jinak o hostingu pro firmu asi myslíte téma KRITIKA JEDNODUCHEHO WEBU, které jsem založil já.
Ten web jinak není špatný, jen tomu něco chybí ale nevím co.
Marek Janů
Profil
Kód - <div><BR></div> - tuhle konstrukci nějak nechápu.

No nevím, možná jsem to tam jenom zapoměl, ale spíš si myslím, že je to kvůli tomu, aby mi to dělalo mezeru ne?

<H1 class="nadpis"> - toto také ne. Asi se Vám ale pak lépe hledá ve stylopisu.

Proč ne?
habendorf
Profil
Marek Janů: No myslím, že Kelvin měl na mysli, proč ten break dávat do divu? Taky to nechápu. A dále proč dělat třídu nadpis, když můžeš stylovat přímo H1?
Marek Janů
Profil
habendorf no do divu jsem to dal aby to bylo validní, vím, mám tam spoustu jiných chyb, ale dělám správně alespoň to co, vím. S tím H1 jsem si to vůbec neuvědomil...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0