Autor Zpráva
ygan
Profil *
co nato rikate??


http://blackhand.ic.cz/
gajdynator
Profil
ygan
O ničom...
Gekon
Profil
hodně trapné... hlavně v sekci Vytvořím vám web jsem se celkem zasmál... tohle asi bude tvoje první stránka, co?
RPG
Profil
Jůůůů puntíčkované seznamy. Takové jsem si vždycky přál.
Jůůů dokonce blikající text a vodorovná čára. Ach ty zázraky techniky...
Příklad nefunguje.

Ale teď vážně. Tohle měla být provokace?

ad.
Mimochodem, ty tvoje (okopírované) recenze, nevztahují se na ně náhodou autorská práva?
RPG
Profil
No dobré, já se tedy obětuji a zhodnotím to...

- Odstraň všechno co se hýbe, všechny ty nevkusné gify.
- Stránka je naprosto chaotická, nevím, kde jsem, nevím, kde je menu, prostě NEVÍM.
- Vítejte na stránce... bla bla... Tenhle nadpis odstraň. Jenom to provokuje.
- Logo je pěkně hnusné, navíc, při "změně vzhledu" (pozadí) na hnusnosti ještě víc nabere.
- chcete si vydělat nebo koupit zajezd zmačkněte na tento baner // To je co? Pryč s tím. A s bannerem taky.
- Vyhledej na internetu - Naprosto zbytečné, nikdo to nepoužije. Pryč s tím.
- Animovaný guestboook. Tohle je jedna z věcí, které mě na stránkách se*ou nejvíc, všemožně lítající knížky s nápisem guestbook. Nebylo by jednodušší udělat jednoduchý textový odkaz?
- Jaký účel mají ty čtyři zelené obdelníky? Nevím = neklikám.
- Tabulce ve které máš "novinky" dej padding... ať to není tak škaredě nalepené na kraje.
- Škaredé, obrázkové menu. Navíc, nápisy bez diakritiky, + "downald"
- Je to celkově moc barevné.
- Sekci "Vytvořím vám webové stránky" úplně zruš... Vyhneš se tak mnoha nadávkám, posměškům a podobným nepříjemnostem.
___

Až budu mít více času, vrhnu se i na kód.
elektron
Profil *
o ničem No found taky supr
YoSarin
Profil
RPG: Souhlas...

Shrnuto podtrženo: smazat, klacek do ruky a zpátky na stromy...
Ne, abych byl konstruktivní, tak... mno tady moc nejde bejt konstruktivní... jen mám pocit že si z nás tu někdo vystřelil...
RPG
Profil
YoSarin
smazat, klacek do ruky a zpátky na stromy...

IMHO, geniální. :-D
Mimochodem, taky mám ten pocit, že si někdo dělal srandu.
thegrud
Profil *
žádný design, a stránky se radši nauč než začneš nabízet ostatním, že jim je vyrobíš!
mates
Profil *
Design:
Je to bída sory že to musim říct
co bych změnil určitě to logo když nic tak bych aspoň vybarvil to bílí kolem písma
a nezobrazujou se mi tlačítka a ty co se mi zobrazujou jsou fuj!!!
když nejsi zdatnej designer tak skus nějakou webovou šablonu stačí dát do googlu webtemplates a vyplivne jich to asi milión
mates
Profil *
Design:
Je to bída sory že to musim říct
co bych změnil určitě to logo když nic tak bych aspoň vybarvil to bílí kolem písma
a nezobrazujou se mi tlačítka a ty co se mi zobrazujou jsou fuj!!!
když nejsi zdatnej designer tak skus nějakou webovou šablonu stačí dát do googlu webtemplates a vyplivne jich to asi milión
...
Profil *
kdyz uz ty stranky mit musis, vidim jedinou rozumnou nadeji v google page creator nebo blogu.cz, predpokladam ze se nebudes nekolik tydnu (min.) ucit solidni HTML... tohle radsi zrus, des a hruza!!!
J.Marek
Profil *
Chlapci , chlapci kdy se poučíte ? Jako kritici jste dobří , ale kdyby jste nám pomohli , tak to ne . Já se dneska k němu přidal a myslím si , že pokud nám někdo se zkušenostma pomůže , tak to bude dobra stranka . Za nedlouho se zmeni vzhled te stranky a vy budete moc spat . Abych se slusne predstavil jsem jednim ze administrátorů té stránky sice mě to řekli teprve dneska , ale jsem . Za nedlouho se můžete dočkat mých dvou článků . Tím prvním je moje kniha na pokračování Lovci dračích drápů a tím druhým je článek o marihuaně . S kapitolami s té knížky se budete seznamovat každé dva týdny a s mými články se budete seznamovat každý táden . Doufám , že se z vás najde nějaký kavalír a pomůže nám. S pozdravem J. Marek
Timy
Profil
J.Marek
Chlapci , chlapci kdy se poučíte ? Jako kritici jste dobří , ale kdyby jste nám pomohli , tak to ne .
No kdybychom měli nějak aktivně pomáhat každému webu, který se tady vyskytne, tak bychom se z toho brzy zbláznili, nemyslíš? Ale jinak přeji hodně zdarů a úspěchů :-).
J.Marek
Profil *
Víte ono se říká , že to co se nejvíc buzeruje , tak to se potom nejlíp rozšíří mezi lidi . Říkal jsem to před tím a říkám to i teď na webu jsme jaký si amatéři a uvítali bychom jakoukoli odbornou pomoc , ale tomu vy asi nerozumíte tak já to , ani nebudu rozebírat . S pozdravem J. Marek .
oktekk
Profil *
trapas
marat
Profil
:)) jj .. to download se nepíše downald :D
down = dolů
load = načíst
tzn. načíst dolů // stáhnout :D ale fakt ne downald ? nebo počkej , to mělo být mc'downald ? ale to se asi taky píše trošku jinak :D
Anonymní
Profil *
J.Marek:
Tvoje články jsem nečetl, ale soudě podle gramatiky v Tvých příspěvcích, bude to asi stát za to ;)
Jožin
Profil *
Sorry kluci že se do vás ještě budu navážet, ale k čemu je to hádání...
Vždyť i vy kteří kritizujete ste museli začínat když si vzpomenu na svoje začátky ještě teď je ta stránka na netu ikdyž je mé ségry a je už stará, ale chválili ju tak proč se na to nepodíváte tak hele amatéři dobře berem ohled řeknem mu kde má chyby ať se poučí....
Zkuste to a uvidíte
Jóža
pe4k
Profil
podľa mňa strašne zbytočná robota pri tých rollover odkazoch, fakt by sa mi to nechcelo robiť, aspoň keby to nebolo také kockaté

tomu sa treba vyvarovať, dlhej zbytočnej robote
Millos
Profil
HAAHAHHAAHAAHHAHA
RaDeoon
Profil *
WEBOVÁ PUBLIKACE

Jestliže chcete webovou publikaci tak se ozvěte na e-mail-pavel.cukrar@seznam.
cz
MOŽNOSTI:
-html
-css
-design stránek
-funkčnost ve třech nejrozšířenějších prohlížečích(internet explorer ,mozilla,
opera) -nahraní stránek na servr www.ic.cz


CENÍK:
-15stránek—150kč
- +další stránka—5kč
Popřípadě nějakých otázek se ozvě te na pavel.cukrar@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0