Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Co říkáte na Stránky klanu cs Crodes Boys
Mistr
Anonymní
Jeden dotaz stačí. A pokud se ti již stane takové faux pa jako před chvílí (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=20 804), pak k tomu minulému dotazu stačilo přidat (jako první příspěvek) adresu Tvého webu.
DaVe69
Anonymní
Jeden dotaz stačí. A pokud se ti již stane takové faux pa jako před chvílí (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=2 0 804), pak k tomu minulému dotazu stačilo přidat (jako první příspěvek) adresu Tvého webu.

Jo promiň blbne mi net. Ci na to říkáte?
Mistr
Anonymní
Ale abych se také věnoval předkládanému webu. Mám k němu několik poznámek:
(1) Tmavgě zelené písmo není na černém pozadí příliš dobře čitelné.
(2) Postrádám klikací logo. Návštěvníci internetu jsou na něj zvyklí. Tlačítko "Home Page" v menu, myslím, není dostačující.
(3) Stránka Kontakt je prázdná.
(4) Ve formuláři na vstupní stránce není rozeznatelné, co je políčko určené pro vpisování textu a co je tlačítko.
(5) Na téže stránce jako v bodě (4) je překlep v otázce u ankety, že?
(6) A ještě jednou ke stránce zmíněné již v bodech (4) a (5): zamyslel bych se nad nápisem <=C=B=>. Původně jsem se domníval, že je to kus kódu stránky, který se chybně dostal do zobrazení stránky.
Gekon
Vždyť je to šablona, ne?
RPG
-Chtělo by to klikací hlavičku, chybí mi tam.
-Celkově mi to příjde moc tmavé a prázdné.
-V menu použít hover.
-Písmo se čte špatně.
-Kontakt je prázdný.
-Postrádám patičku.
-Mistr již psal ohledně nápisu <=C=B=>, také jsem si myslel, že jde o kus zdrojového kódu.

Žádal jsi kritiku designu, kód v tom případě hodnotit nebudu.
RPG
Gekon
Proč myslíš? Kvůli tomu anglickému komentáři ve zdrojovém kódu?
DaVe69
ne sablona to neni. a za ten text <=C=B=> nemuzu oni to tam tak chcou. klikaci hlavicku uz delam. Kontakt taky.
DaVe69
Proč myslíš? Kvůli tomu anglickému komentáři ve zdrojovém kódu?

to dela takhle dreamweaver
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0