Autor Zpráva
Peťa
Profil *
Ahoj, prosím pište své názory. Vím, že je to jednoduché, ale nepovažuji se za nějakého borce. Takže buďte prosím upřímní..., děkuji za každou radu a odpovědi. (přehled, zápis, design...), jak to vydíte.
Peťa
Profil *
http://juicyduff.wz.cz/index.php
Mistr
(1) Na vstupní stránce není úplně jasné, co se má dělat. Chtělo by nějak vypíchnout, že má návštěvník klepnout na fotografii.
(2) Postrádám klikací logo.
(3) Stránka http://juicyduff.wz.cz/media.php je taková nějaká neukončená. Chybí patička.
(4) Odkaz ze stránky http://juicyduff.wz.cz/obrazky.php vedoucí údajně na fórum, otevírá stránku, kterou nelze najít. A nelze se ani zaregostrovat (to po kliknutí na vedlejší odkaz z téže stránky).
(5) Dole na stránce Odkazy uvádíš ikonky tohoto webu. Nikde ovšem není HTML kód, který bych si měl dát do stránek, pokud bych ikonku chtěl mít na vlastním webu. Já osobně bych to samozřejmě dokázal napsat, avšak myslím, že pro uživatelskou přívětivost je dobré HTML kód odkazu uvést.
(6) Titulek okna prohlížeče je neustále stejný. To není dobré.

Na závěr musím uvést, že stránky se mi líbí. Jsou pěkně barevně vyvedené. Některým šťouralům by mohlo jít proti srsti, že jsou stránky navrženy pomocí tabulek. Přeci jen dnes spíš frčí kaskádové styly. Ale budiž, rozhodli jste se takhle, nic proti.

Nepročítal jsem všechny stránky, avšak v textech, které jsem jen tak zběžně proběhnul, jsem nenašel žádný překlep, ba ani pravopisnou chybu. To je, myslím, dobrá vizitka pro vás, autory.
Mistr
Peťa
vydíte
Jejda...
Mistr
Peťa
vydíte
Jejda...
Mistr
Peťa
vydíte
Jejda...
Peťa
Profil *
Mistr: Díky za obsáhlou analýzu a, že jsi si udělal čas...

(1): Vstupní stránku teda upravím, aby bylo jasně zřejmé, že má návštěvník vstoupit, ale index s reklamou .wz není takřka nikde vidět, protože na ní není text, takže jako hlavní stránku počítám novinky.

(2)Postrádám logo! CO TÍM MYSLÍŠ? JAKO LOGO S NÁPISEM VSTUPTE?

(3)zkoušel jsem ty krátké stránky ukončit, ale nehodí se to. Je to asi názor každého, ale takhle se mě to líbí, když je to všude stejný...

(4)Je to proto, že server přes, který funguje je dočasně mimo provoz...

(5)Jo,díky to je dobrý nápad. Napravím...

(6)Titulek!!! Také napravím, ale myslím, že běžný návštěvník se na horu vůbec nekouká a mě přijde trošku zbytečné. Přeci jen v obsahu je jasné kde se čklověk nachází, ale také to napravím, aby to bylo komletní.

Dělal jsem je vrámci mých možností a rozhodně nevím jestli bych dokázal sestabit ty nějaké pro mě složité tabulky pomocí divů. Děkuju za malou chválu. Od takového borce jako seš ty to vždy potěší. Na pravopisu jsem si nechal hodně záležet. Není to hezké, kdyby to psal šmoula a byli tam chyby. Kdo by to pak s hrůzou četl, na to si podle mě musí dávat pozor každý autor webu....
Anonymní
Profil *
Prosím o odpověď (2)Postrádám logo! CO TÍM MYSLÍŠ? JAKO LOGO S NÁPISEM VSTUPTE?

Mám jeden dotaz a tím jsou záložky. Například když kliknete v pravém sloupečku v
sekci: Právě teď v ČRna A Cinderella Story, tak by se stránka měla přesunout zhruba do poloviny stránky na stránce filmy. Funguje mě to skoro vždy až na podruhé. Není tam nějaká chyba? Záložky pro mě byli novinkou... <a href="filmy.php#popelka">....</a>, a pak na stránce filmy je zapsaná záložka <span id="popelka"></span>
Peťa
Profil *
Anonymní: To psal Peťa
Peťa
Profil *
Asi jste mě nepochopili Anonymní
jsem psal já, zapomněl jsem se podepsat...
Mistr
Anonymní alias Peťa
Postrádám logo! CO TÍM MYSLÍŠ? JAKO LOGO S NÁPISEM VSTUPTE?
Postrádám logo? To sis asi špatně přečetl moji poznámku, protože já postrádám klikací logo. To slůvko "klikací" je v tomto případě velmi důležité. A o co se mi jedná? Nejsnáze Ti to vysvětlím na příkladě. Zkus si na této stránce klepnout nahoře na obrázek

a pozoruj, co se stane. Hodí Tě to na vstupní stránku. To u Tebe není - logo, které by mě ze kterékoliv stránky hodilo na hlavní, ve Tvém případě vlastně Novinky.

zkoušel jsem ty krátké stránky ukončit
To nebylo myšleno jen na kratší stránky, to bylo myšleno na všechny. Jen u těch kratších je to takové markantnější.

Titulek!!! Také napravím, ale myslím, že běžný návštěvník se na horu vůbec nekouká a mě přijde trošku zbytečné.
Ano, návštěvník se skutečně na modrý proužek v záhlaví nekouká, ale přesto je vhodné měnit nadpis. Zkus si třeba stránku uložit. Při ukládání se Ti jako název ukládáného souboru objeví právě nadpis (z atributu TITLE). Uložíš-li si jednu stránku, nic se neděje. Uložíš-li si i druhou či další stránky, nemůžeš je mít se stejným názvem a musíš tedy relativně složitě přepisovat názvy. Není to problém neřešitelný, ale opět tomu chybí určitá komfortnost.

Od takového borce jako seš ty to vždy potěší.
Borce, říkáš... No, to snad. Když myslíš. Ale díky.

Mám jeden dotaz a tím jsou záložky.
Zkus si prostudovat toto: www.jakpsatweb.cz/zalozky.html#kombinace
Peťa
Profil *
Mistr: (2) Aha, jó tak toho jsem si nikdy nevšiml "klikací logo", ale myslíš, že se to bude hodit? Na stránce je menu a v něm odkaz na novinky NOVINKY, takže BUDE ODKAZ VLASTNĚ DVAKRÁT, nebo myslíš, že by měl vést na index?

- Tittle napravím, přesvědčl jsi mě.

- Záložky, no to jsem si moc nepomohl, vlastně je to tam napsané , JEDNOU JO, NĚKDY ZASE NE.
Peťa
Profil *
Mistr: Hlavně by to mohlo návštěvníky možná trochu mást. Přeci jen banner dá se říct splývá se stránkou do hlavního menu s obrázků. Takže by stačil kousek myškou třeba najet nad GALERII A DOSTAL BY SE NA HLAVNÍ STRÁNKU. Leda, že bych banner, rozstřihl na dvě části a to klikací logo by bylo nahoře jako název JUICYDUFF.WZ.CZ...
Hansheiling
Profil *
Já bych tu indexovou stránku vypustil - je zbytečná - a udělal indexovou ze stránky "novinky".
Reklamu nakopírovat na konec - zase to je nahoře - to přeci musíte vidět že to tam nepasuje a ruší to.
Protože jsem už starej tak mi vyhovuje že je to vše ve větších rozměrech ale myslím že by to mohlo být
neší. Určitě bych zmenšil bych ty hlavy - jinak se mi to líbí.
Peťa
Profil *
Hansheiling: Ano indexová stránka je zbytečná, ale mám jí tam z jednoho důvodu. Reklamy Webzdarma se nezbavím a na webu ji nechci mít, takže jsem musel udělat "vstup", tím myslím, že jsem to vyřešil, přičemž většina vyhledávačů, když na stránce není text, tak na ně vůbec neodkazuje...
Mistr
Peťa
Hlavně by to mohlo návštěvníky možná trochu mást. Přeci jen banner dá se říct splývá se stránkou do hlavního menu s obrázků.
Toho bych se vůbec nebál. Já bych jako klikací logo udělal třeba rovnou celý obrázek

Případně by to klikací logo mohlo být zmenšeno o tu bílou čáru vespod předchozího obrázku.
Mistr
Peťa
klikací logo by bylo nahoře jako název JUICYDUFF.WZ.CZ
To ne, to nikoho nenapadne. Klikacím logem musí být obrázek té slečny.
Peťa
Profil *
Tak jo, nějak to vyřeším s tím klikacím logem. Jen ještě poslední otázka. Má vést na index, nebo na hlavní stránku "NOVINKY"? Díky
Mistr
Má vést na index, nebo na hlavní stránku "NOVINKY"?
Ve Tvém případě zcela určitě na Novinky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0