Autor Zpráva
Miškin
Profil
Tak jsem konečně přes vánoce dodělal jeden web. Více méně je to můj první co by měl za něco stát, aspoň podle mě :)) Tak kriruzujte a kdyby byl nápad na nějákej zlepšovák bránit se nebudu. díky :)) enfieldmania.com
sanchez
Profil
Nevím, třeba jsou možné dva výrazy, ale nemělo by být spíše místo Dowlands - download ?

Jinak se mi stránky líbí. Grafika je pěkná.
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com:

Na prní pohled hezké a funkční. Na duhý pohled:
1. Pozadí jako obrázek je zbytečné a zabírá místo.
2. Obrázek "Diesel power" na titulní stránce je nezřetelný - vlastně vůbec nevím, co na něm je.
Design se mi celkově líbí, ale moje estetické cítění není žádná sláva :-) Přesto nemám rád standardní modrou v odkazech, když modrá, tak jiný odstín.

Kód:
3. Existuje valdátor www.w3.org nebo jiné, které řeknou, že první chyba je již v definici DOCTYPE - chybí uvozovky před http. Dál se validátor nedostane, ale chyby tam jsou.
4. Kód je mix mezi XHTML a HTML - použití externích stylů, stylů v tazích a vlastností tagů (p align, tabulky).
5. Všechny tagy v XHTML musí být uzavřené - i tagy bez uzavření jako img v galerii.
6. Všechny obrázky musí mít alt (galerie).
7. kódování jazyka by mělo být nad title, aby se na title vztahovalo.
8. Atribut title zobrazuje i zalomení (odkazy na stránce modely).
9. Nejsem expert na typografii a nedodržuji všechny pokyny, ale mezi hodnotami a jednotkami se dělá mezera (NE 15 000Kč, ANO 15 000 Kč, LÉPE 15 000 Kč).
10. Cesti být můj velký kobylek: "Na jedná německé stránce jsem zahlídl, že nabízý Dieselové motocykli a nějáké doplňki k ním." To už je vážně síla!

Pěkné, funkční, ale chtělo by to korektora a validátor.
Lukaas
Profil *
Dobře to funguje, rychle tam najdu, co mě zajímá, design nepůsobí odbytě. Prostě dobré stránky, ale se spoustou nedodělků, jako např.:

Dowlands - Downloads

Sebestředné "novinky", navíc s ostravným posuvníkem, mě ale jako návštěvníka vůbec nezajímají.
Vůbec bych tu ůvodní stranu (proč "Index") využil na něco užitečnějšího.
Polaroid
Profil
1. Nadpis se nedá na tom motorkovym pozadí vůbec číst!
2. Nelíbí se mi ta hranice, mezi tim bílym pozadim, a tou čárkovanou čárou!
3. Máš u mě bod, za pěknou adresu!
4. Co znamená ta tečka v levo dole?!
5. Ty novinky maj hnusnej posuvník!
Miškin
Profil
for all: Děkuji za konstruktivní připomínky, co šlo opravit hnedle opraveno, díky!

1. Dowlands -> dowload
2. <!DOCTYPE html... -> <!DOCTYPE "html...
3. jo galerie to dělal externí program a ten holt xhtml neumí -> časem celý opravim
4. title -> opraveno
5. 15 000Kč -> 15 000 Kč
6. čeština - tak stím to bude horší, ale nechám se na to někoho podívat
7. hranice, mezi tim bílym pozadim, a tou čárkovanou čárou -> dobře opraveno ale v mozile to nevypadalo tak strašně
8. tečka dole? to je počítadlo :) to mě nenapadlo, že někdo uvidí bod 1px x 1px
9. vůbec bych tu ůvodní stranu (proč "Index") využil na něco užitečnějšího -> popřemýšlím, predělám
habendorf
Profil
ad 8) visibility: hidden (display: none nedávej kvůli Opeře)
fred
Profil *
Miškin
jo galerie to dělal externí program a ten holt xhtml neumí , používáš nějakou blbě udělanou šablonu, všimnul jsem s v kódu <ja:else> ... </ja:else>
To je v šablonách pro Jalbum a nemělo by to tam být.
Některý ty skiny jsou xhtml třeba flowing
Můj pokus o skin ke stažení najdeš na mých nedodělaných stránkách, co jsou v mém profilu. Jdou snadno upravovat.
Docela mě ty motorky zaujaly, ale štve mě právě v tý fotogalerii, když nevím co je to za typ co si prohlížím, nejsou tam žádný popisy. Kdyby mě nějaká zaujala, tak musím hledat jinde, abych zjistil která to byla.
Miškin
Profil
DObře zkusím tu tvojí, díky. No já si jí tak trochu upravoval sám ale byla to jen rychlovka ještě se na to kouknu.
Kráťa
Profil
Načítá se to bleskem, moc jsem to nestudoval, ale jak tu někdo psal, motorka bez popisky mi nic neřekne. Já bych ten popis udělal přímo do obrázku, takže po zvětšení by byl čitelný.
Lukaas
Profil
Miškin
1. Dowlands -> dowload

Neděláš si z nás legraci, viď?
Polaroid
Profil
lol
Miškin
Profil
Lukaas
Koukám na to to jsem se asi překlepl :o
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0