Autor Zpráva
PerToon
Profil
http://www.asynus.com

Je to jenom základ stránky, jde mi hlavně o tom, co si myslíte o designu. A o duchu té stránky. Prostě jaký k tomu máte připomínky, jestli tam, něco vadí, jestli se něco rozsypává. Děkuju. Když mi to pár lidí schválí, nebo když opravím pár věcí na který mě upozorníte, tak z týhle šablony udělám stránku. Takže je to na vás.
Petule
Profil *
Posunul bych stránku vejš. Na můj vkus je docela dole. Nekoukal jsem na obsah a zápis, ale design vypadá výstižně a přehledně..., takže docela dobrý...
wimstr
Profil *
Ta hlevička se mi zdá taková prázdná, jinak to je přehledný taky jsem zjistil že nepotřebuju brejle.:-)
PerToon
Profil
Hlavička je prázdná, furt je lepšíta textura, než když to předtím bylo prázdný úplně. Nevím co bych tam mohl dát jinýho a ani tam moc nechci dávat obrázek... takže to asi spíš takhle nechám...

Možná to zvednu o kus výš, pokud se ozve víc takových reakcí... já mám zase rád velký okraje, takže bych to nějak extrémně nezvednul, ale uvidíme... další?
RPG
Profil
PerToon
Mě se to líbí, docela jsem se i zasmál (mrkev, absolutní nula, pokud přečtete tento text, nepotřebujete brýle)... Zřejmě víš, jak lidem zpříjemnit hodnocení. :-)

Díval jsem se na to ve FF, námitek mám jenom pár:

-Zvětšil bych odkazy v menu. Teda, memontálně se jedná o jeden odkaz, ale i tak... Připadá mi moc malý.
-Místo zeleného pozadí bych zkusil dát nějakou texturu, jenom jak by to vypadalo.
-Horní border patičky není přes celou stránku, vypadá to divně.
-Celou stránku bych posunul, zhruba o 20px nahoru.

Kód je v pořádku, nic se nerozsypává.
Gekon
Profil
Jo, tak celkem hezký, jenom bych to posunul výš, bckgrnd v hlavičce je hnusnej, jinak moc pěkný, a celkem dobrý hlody
PerToon
Profil
Nuže. Odkazy pokusně zvětšeny a stránka posunuta pokusně o 20 pixelů nahoru.
Na texturu teď kašlu a co s tou hlavičkou teda nevím... já mám výtvarný cítění jak noha, takže bych tam nejradši nedal vůbec nic, ale to by byly tři jednobarevný plochy... tak nevím co s tím.
Že patička nemá border přes celou stránku je účel, nechci to mít úplně oddělený.
RPG
Profil
PerToon
Už je to lepší. :-) Těm odkazům bych nastavil tmavší barvu, podle mě moc splývají s pozadím.
Když to nechceš mít oddělené úplně, IMHO by bylo lepší tam border nedávat vůbec...

Mimochodem s tím výtvarným cítěním jsme na tom stejně, bojím se, že tady ti příliš nepomůžu...
PerToon
Profil
Nuže, odkazy byly trochu ztmaveny, ale jen decentně.
Ten border u patičky se mi prostě líbí takhle jak je...
S hlavičkou pořád nevím, máte někdo jiný nápad?
RPG
Profil
PerToon
Tak teď je to dobré. :-)
Ten border tak klidně nech, byl to jen nápad.
Btw, s hlavičkou máme podobné problémy... zkusím nad tím zauvažovat.
PerToon
Profil
RPG- kdy je teď? Teď sem udělal aktualizaci a dal hlavičku která by konečně vypovídala něco o mě. Nuže jak se k tomu stavíte všichni?
RPG
Profil
PerToon
"Teď" bylo před změnou hlavičky. Ta černá se k tomu podle mě vůbec nehodí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0