Autor Zpráva
2xist
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

nevim,co na to reknete :)
..ale tipuju,ze co bude prvni,tak ze je to velke-za to se omlouvam,ma to pres 850kb
..za druhe ze mate problem,to otevrit,nevyresil jsem poradne,jak to bude otevirano,jestli pop-up nebo neco jineho..
..za treti je to hardwarove narocny,je to muj prvni web s Flash 8 a musim,rict,ze lituju,ze sem ho v nem delal,protoze,ac jsou efekty nove verze flashe pekne,tak musim rict,ze je to hodne narocne na vykon pc,bohuze,takze se asi priste kdyz bude potreba priklonim ke zpusobu prace frame by frame
.. za ctvrte zvolil bych spis prvni anglickou vezi,protoze jsem ji delal jako prvni potom to udelal v cestine

tak 3.2.1.--> ted :)

http://dk.codeu.com
Filips
Profil
Hudba se mě nelíbí na pozadí. Jinak tam toho moc nevidím :-) jen nějaké kolo a dvě tlačítka které nefakají.

Filips
...
Profil *
englisch?!
2xist
Profil
jeeje .. :)

2 filips : no to bude tim,ze nemas nainstalovany flash player 8 ;) ,hm ?

2 martin : ted sem tam nahrazoval index,tak se nezlob :)
Martin
Profil
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

V tom je úmysl?
2xist
Profil
ahoj,to mi vic nereknete,ja jsem chtel nejake rady na opravy nebo neco podobneho ?..jinak dik za ty pravopisny :))

..up up
PerToon
Profil
Inu, nelíbí se mi to ovládání hudby na pozadí... podle mě docela blbne.... a taky se mi an indexu nelíbí, že je tak odsazený od vrchu, že si to musím dolů posunout. No a jinak prostě docela dobrej falsh ;-)
2xist
Profil
jak myslis to ovladani hudby ?..myslis,jak se to vypne a jak se to zapne ?,pri najeti na fotky a zpet...to jsem si usetril praci,protoze jsem pres to vsechno dal bilej objekt a kdyby nekdo najel na buttony,ktere jsou pod tou bilou plochou,tak zazni jejich zvuk,no nejsem si jistej,jak to mam udelat,protoze kamos mi radil,ze je to blbost to vypinat,protoze tam ta hudba je a nebo neni a k tomu kdyz ma nekdo vyplou hudbu a najede na fotky a pak se vrati zpet,tak se hudba zase zapne..no co si o tomto myslite vy ?..
kopyceel
Profil *
mno, strašně mě štve, když musím něco doinstalovat před zobrazením stránky. Ale to je možná jen detail. Jinak celkem pěkný (i když strohý) design, ale představit si tam můj xicht, byla by to pěkná blivna :-). Jinak se mi to zdá takový "do široka" v 1024*768 do zabírá celou šířku, ale je 1/2 až 3/4 výšky obrazovky a to je prostě mrhání místem. Trošku mě štve i ten vstup na stránky, 2x kliknutí než mohu vstoupit je wopruzzz. Takže celková známka je 3.
kopyceel
Profil *
jo a teď jsem se ještě podíval na starší věci ostatních userů a nšel jsem tam tvoje povídání:
"...a vubec,proc jsou ty stranky v anglictine,myslim,ze v tomto jazyce vyuziti mit nebudou,tim chci rict,ze na ne nebudou chodit lide co mluvi jen anglicky,proto by meli byt primarne v cestine a ne v ang. ,ang. tam muzes mit,maximalne na vyber,jako zachranu pro zbloudile anglicke uzivatele..." takže u tebe to platí v bledě modrém ;-)
2xist
Profil
1)hm,tak to by ses divil,za prve stranky mam dvoujazycne,za druhe anglicke podani stranky ma svuj vyznam,protoze stranka neni urcena jenom pro cechy,ac jsem v ceske agenture,ceska agentura ma zastoupeni i v zahranici a tedy nevidim jediny duvod proc,by nemela mit stanka v anglictine vyznam
2) rekni mi,jaky vyznam maji stranky kluka,ktery nedela profesionalni 3d grafiku,sice s tim umi,ale jeste ne natolik,aby to mohl prodavat,k tomu tam ma zavazne pravopisne chyby...viz tvuj vycuc z meho prispevku
3) jak to myslis,ze se musi dvakrat kliknout a v cem se ti to otevre ? v pop-up nebo normalnim okne ???
..jestli v normalnim okne,tak to je takova "zachrana" pro ty co maji blokly pop-up(ale to taky nevim,jiste jestli funguje vsude ;) -ted to opravuju
4) velikost cele flash animace je 1000x500 ,nebo aspon myslim,ze tak..

upup

EDIT : zmenil jsem ten index a vymazal blbosti v indexu a nechal to spoustet normalne v okne a ne v pop-up ( ale v nem to vypadalo lip :-\ ),az budu mit flash,tak zmenim i tedn zvuk
kopyceel
Profil *
jak to myslis,ze se musi dvakrat kliknout a v cem se ti to otevre
no jako na té počáteční stránce. Kliknu na českou verzi, ale místo toho, abych vstoupil, tak se mi tam zobrazí pravidla, a až po druhém kliku mě to pustí dál. Pro někoho možná malichernost, pro mě nudnej dvojklik, ještě navíc poprvé jsem vůbec netušil, co se stalo a proč to nejede dál..
kopyceel
Profil *
tak jak jsi to změnil, tak už to jede normálka, tzn. jedno kliknutí=přesun.
kopyceel
Profil *
tak jak jsi to změnil, tak už to jede normálka, tzn. jedno kliknutí=přesun.
2xist
Profil
to bylo tim,ze si mel blokly pop-up,tak jsem ale ja aspon zjistil,ze do pop-up v dnesni dobe nema cenu vkladat prezentace ..
G.M.Kenny
Profil *
2xist

Moc pekny, prehledný, skvěle funkční, účelné...je v tom i pár napadů, které taky realizuji......pěkná hladká grafika...příjemný vzhled
Barča
Profil *
Mám dotaz, chtěla bych poslat prezentaci e- mailem, ale je velká má 17,7 MB, takže mi to nejde. Přitom tam mám fotky, některé fotky popsané a zvuk. Nevím co mi tam zabírá tak hodně místa, mám tam 16 snímku. Mohli byste mi poradit, prosím.
REWik
Profil *
no ten design je takovy divny.takovy vselijaky.ja bych tam treba zase ale nechal tu hudbu.

no a:

1.spodni cast webu se vubec nehodi k vrchni casti.
2.jak je to kolo a na nem ty dve tlacitka co nejdu tak ty napisy rovne jakoze vubec.
3.hodne druhu fontu coz je uplne k nicemu a zhorsuje to dojem.
4.jedine co se me libi je ten zluty pruh se jmenem a upravenym obrazkem.mels to udelat cele v takovem stylu.
5.no to pismo spis stam mel jen nechat font kerym je to meno a treba ariel CE ty texty.
6.a ty tlacitka co trci z toho kolecka sou taky ******** z jednoho mista.to by bylo lepci kdyby s toho vychazely vodorovne podsebou a treba i nejaky jakoze prechod do toho zluteho pasu.
7.a ta hudba.no.mela by tam byt hudba podle toho obrazku.tvari se drsme tak asi drsnejsi hudbu.asi neco ale elektronickeho,pomalejsiho ale mohutneho.
REWik
Profil *
8.a to ze to ma tech 800kB tak to nic to je vklidu.ted ty nejlepci flashove weby maju aj 5MB (www.neostream.com)
REWik
Profil *
TO BARČA:

Barčo si to uz sama jmenovala co ti tolik zabira.samozrejme fotky a zvuk.
REWik
Profil *
to G.M.Kenny:


jinak normalni?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0