Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahoj,
zkritizujte mi prosím tyhle stránky. Není to moje práce, lépe řečeno tam já teďka pracuju, a zajímalo by mně, co na ně říkáte... mě přijdou lehce nedodělané a né moc přehledné

b) vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení
Autor bude ještě rád, až mu pak poreferuju o všech těch chybách:)
Díky

tady to máte
Filips
Profil
Sám to tu píšeš. Pokud to není tvoje nebo kamaráda, tak to nebudu kritizovat. Nebo si to žádá šéf?

Filips
Gekon
Profil
Filips
Šéf chce, abych mu stránky zkritizoval, což jsem už udělal. Bylo toho ale málo, tak prosím o pomoc vás (a tebe).
Filips
Profil
:-)
Dobře takže:
:: Jsem dezorientovaný. Nevím kam.
:: Nevěděl jsem kam vedou ty img
:: Není tam klikací logo
:: Když kliknu na Některý odkaz tak mě to pohodí stranku na levo
:: Dost chudé, oživit barvama

Filips
Gekon
Profil
Filips
Hej, trochu kreativity, tohle jsem mu už řekl:))
Filips
Profil
Tak co chceš slyšet? Prostě tak to vidím já. Ukaž mu co tvrdí lidé a odborníci (mezi které nepatřím) na odborné diskusi. Třeba to pochopí.

Filips
Timy
Profil
Gekon
1) už se na tu hlavní stránku dívám asi druhou minutu, ale pořád nevím, o čem ten web je. Spíš bych tedy řekl méně kreativity :-).
2) Třeba tahle stránka http://abianet.cz/abianet.php3?art=61&lan=cz je taky přeplácaná a zmatená
3) alternativní text "obrázková lišta - motivy z oblasti počítačového hardware" není zrovna nejvhodnější
4) menu patří do <menu>

prostě elý ten web je "chaos", tak to vidím já, doporučil bych najít nějaké články o použitelnosti, třeba http://www.jakpsatweb.cz/pouzitelnost.html
esemeska
Profil
::toto hodnotim z uvodni stranky
prvni dojem je prazdnota, nevedomost kam kliknout, na ty img vazne nikdo klikat nebude...
jakoby to delal nejaky amater
Gekon
Profil
esemeska

jakoby to delal nejaky amater
Tak tohle mu radši neukážu, jinak mě rozseká:)) Ale amatér to není, třeba tohle se mi líbí
Timy
Profil
Gekon
Ale amatér to není, třeba tohle se mi líbí
Koukám, že "chaos-styl" nezapře :-) Jinak v Opeře (TP2) se to při rolování chová velmi zajímavě
Filips
Profil
Gekon
No jako ono ale fakt vypadá jako kdyby to dělal amatér. Když někdy projedu kód kritizovaných webů tak je to na začátečníka dost dobré. Tohle nemůžu srovnávat. Pokud ten člověk má za sebou několik webů nebo děláte weby nebo co? Tak by to mělo vypadat uplně jinak.

Filips
Gekon
Profil
no, pak taky dělal www.czechwealth.cz a ještě ňáký, to si najděte na těch stránkách:))
esemeska
Profil
tak ty ostatni webu to je jinááááááááá:DD
Filips
Profil
Ale nedělá klikací loga.

Filips
nothrem
Profil
Filips kua co máš furt s těma klikacíma logama ??????? To seš logofil nebo co?


Gekon ostatní stránky se dají ještě nějak vzít, ale ta úvodní stránka vypadá jako že se něco zapomnělo načíst. 90% stránky je bílé (při 1280x1024+) a to co tam je je strašně malé. Navíc v malém okně se to překrývá přes sebe (při 800x600 a míň).
CSS styly jsou jen pro screen a print, takže kdekoliv jinde je to bez stylu - minimálně bych tam přidal pro projection, protože to se celkem často používá u různých příležitostí (třeba fullscreen v opeře).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0