Autor Zpráva
Kráťa
Profil
Co to je za divnou módu začínat titulek stránky tečkou a dvojtečkou, či čím? Když si to dá člověk do oblíbených a ty potom seřadí podle abecedy, tak nemůže najít např. pod "w" stránku "wesele", jelikož si toho při ukládání nevšiml a uložilo se mu ".:wesele:." Položka je někde pátá od začátku abecedy, jelikož jiný chytrolín také použil ".:".
To bych rád věděl, jaký to má mít smysl, třeba mi to uniklo.
mgiel
Profil
třeba to je moderni
fred
Profil *
No to asi záleží na tom jak to je uspořádaný moje oblíbené náhled 76kb . Třeba ***P*X*L*8*** vidím skvěle a hned. Jenže mí oblíbený bookmarks.html to má 489kb a přes 3 tisíce řádků to je pak abeceda k ničemu
lukysy
Profil
Mno takový ty blbosti typu ---<<:: Nadpis ::>>-- je u mladších tvůrců doopracdy v módě, ale já osobně se tomu vyhýbám...
llook
Profil
To je normální ascii-art, stejně jako třeba smajlíci. Kam nejde dát obrázek ale jenom znaky, tam se dá obrázek složený ze znaků.
V titulcích stránek to taky nemám rád.
nik
Profil *
skús si to asi tak ako vyhladávače - zoradiť stránky podla abecedy - potom je táto stránka medzi prvými a tým má väčšiu šancu že sa na ňu pripojí viac návštevníkov
Martin Kuželka
Profil
Niku, tohle platí jen u katalogů, ze kterých ti imho stejně nikdo nechodí. Katalogy jako Seznam, Atlas, ... mají v pravidlech, že titulek nesmí obsahovat takové věci.
llook
Profil
Některé katalogy opravdu řadí podle abecedy, ale tyhle šílenosti nedovolí. To už je lepší na začátek názvu propašovat písmeno A (AAA Auto) nebo ještě lépe číslo (123shop). Koneckonců to firmy kolikrát už stejně dělají kvůli řazení v telefoním seznamu.

O něco důležitější než prokliky je zpětný odkaz z katalogu a to je určitě lepší, když je na první stránce kategorie.

Takže ascii-art v titulku může víc uškodit než pomoct, zvlášť když jsou třeba tečkama p.r.o.l.o.ž.e.n.é znaky apod.
Kráťa
Profil
Tady bude asi i velmi "rozmazaná" hranice, mezi tím, co je ASCII-art a co je "předbíhání ve frontě".
Martin Kuželka
Profil
Jak už jsem psal výše, nějaký tečky apod. v titulku u většiny katalogů neuspějí a pro fulltexty to stránkách ještě uškodí, takže imho není, co řešit...
Plaier
Profil
Byl jsem sem přizván z důvodu, že jsem zadal do titulku nové diskuse nebo co to bylo hvězdičky. Nědělal jsem to z důvodu že to vypadá snad dobře nebo tak .. Ani o abecední seskládání mi nešlo. Jde jen o to odlišit vlastní diskusi od jiné. Tím to více zaujme protože je to výrazné a oči většinou přistanou na něm .. Pokud se ovšem podobných názvů nenachází víc. Takže ať už by se dalo použít cokoliv co odliší vzhled názvu k nové diskusi, použil bych to .. Nejde tu jen o to že jsou to znaky, je to prostě jiné a málo se to doteď používalo ... (co je jiné to začíná většinou být módou ikdyž se mi to moc nelíbí :] )
Leo
Profil
"Jde jen o to odlišit vlastní diskusi od jiné. Tím to více zaujme protože je to výrazné a oči většinou přistanou na něm"

A presne to se na diskuznich forech NEMA delat. Leo
Kráťa
Profil
Můj názor je ten, že to snad od jiného téma odliší název a není třeba přidávat nějaké znaky na začátek. Název by měl být výstižný. Přeci se všechna témata nejmenují stejně.
Plaier
Profil
Leo: Jo asi máš pravdu, ale já osobně si nerad čtu všechny, je to podle mého ztráta času. Proto si vybírám ty které mě zaujmou .. Ne že bych šel na ty co tam maj hvězdičky ale oči to přiláká a alespoň si přečtu ten text ... Pak popř. jedu očima dál . Asi je pravda že by se to nemělo dělat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0