Autor Zpráva
Charlie
Profil
Tak, většinou kritizuji já vás, teď si můžete smlsnout na mně :o)

Adresa: http://www.djtheri.com
Adresa CSS: http://www.djtheri.com/images/djTheri.css

Poznámky:
~ V kódu nehledejte pořádek :)
~ Grafika je relativně objemná (djTheri upřednostňuje vzhled)
~ Moc mě neukamenujte :))

Ještě jedna poznámka: autorem textů je djTheri :o)
Gekon
Profil
jednoduché, přehledné, až na jazyk toho "dje" dobré
Markétka
Profil
Charlie

chlape, používám hlavně Operu, a tam není menu vedle sebe (jako v IE, tam je to OK), ale mám ho pod sebou, a nejde na to ani kliknout... jedině na první odkaz... zkus se na to ještě mrknout...

ale jinak se mi to líbí, hezký barvičky, takové "nenásilné" =o)
Railbot
Profil
Text rozdeluj do vice odstavcu, celej v kuse se spatne cte. Viz. napriklad O mne...
Dale stranky chces mit nejspis v XHTML, ale ani nevis jak se XHTML spravne deklaruje. DOCTYPE mas spravny, ale v meta zasilas informace, ze obsah je "text/html", coz je spatne. Takze prohlizec to stejne bere jako HTML.
Dal se mi tam nelibi ta strasne spousta <br /> ve zdrojaku, sileny.
Charlie
Profil
Markétka, díky, o tomhle jsem nevěděl. S podobnou záležitostí jsem se už párkrát setkal, ale tentokrát mi to nějak uniklo.

Railbot:
1) Texty dělal djTheri, už jsem s ním mluvil o nutné úpravě (browser-based WYSIWYG si prostě dělá co chce)
2) XHTML mám podle mě deklarované správně, viz referenci http://www.w3.org/TR/xhtml1/ . "text/html" se dá bez problémů použít.
3) WYSIWYG, co dodat...
Timy
Profil
Charlie
Zdravím tě :-)

XHTML mám podle mě deklarované správně, viz referenci http://www.w3.org/TR/xhtml1/ . "text/html" se dá bez problémů použít.
To je sice pravda, nicméně bych se blíže podíval na dodatek C v tebou odkazované specifikaci ;-).

1) jsou tam místy zvláštní formluace jako třeba <h1><strong>
2) <h2 class="pagename">djBlog</h2><h2>djBlog</h2> -- eh?
3) subjektivně mohu prohlásit, že si mi ten hover u odkazů v menu moc nelíbí
4) komentáře bych formátoval nějak lépe, jsou od sebe špatně rozeznatelné (větší mezera, border, zvýraznit jméno přispěvatele nebo tak něco)
5) mívám radši větší textarea, lépe se pak do ní píše
6) nechceš se v patičce udělat klikacím? :o)

Jinak pěkný, design je dobrý
halogan
Profil
> DOCTYPE mas spravny, ale v meta zasilas informace, ze obsah je "text/html", coz je spatne. Takze prohlizec to stejne bere jako HTML.
Vzdyt prohlizec se ridi napred informaci z Content-type zasilanym serverem. Ten je sice take text/html, ale na w3c.org se da docist, ze u XHTML 1.0 je to stale jen shall, nikoliv must jako u xhtml 1.1.
bedrníka
Profil *
3) subjektivně mohu prohlásit, že si mi ten hover u odkazů v menu moc nelíbí

Mně taky ne. Bílé písmo se na žlutých šmouhách špatně čte. Šmouhy samotné podle mě vypadají pěkně, takže co kdybys to písmo udělal při hoveru tmavě šedé jako pozadí?

Všechno ostatní vypadá dobře a hezky se na to kouká.
Charlie
Profil
Timy
Ahoj :)

1) to je v obsahu, o tom jsem už s djjem mluvil
2) totiž to první je taková ta designová záležitost vpravo pod menu :)
3) beru na vědomí
4) máš pravdu, na to jsem se zaměřil málo
5) s ohledem na cílovou skupinu návštěvníků (djjů) jsem to udělal takhle, jak si můžeš všimnout, nepíšou sáhodlouhé slohy
6) nemám, kam bych odkázal, zatím :o)

Jinak s tím doctypem jsem to trochu nedomyslel, uznávám :)

bedrníka
Šedé by to nebylo vůbec špatné, ale kdyby měl někdo vypnuté obrázky, viděl by pak jednolitou šedou plochu, protože by odkaz splýval s pozadím.
kohout
Profil
Ten hover v menu bych určitě nechal. Líp si to představit nedokážu, a člověku může bejt jedno že je to hůř čitelný, vždyť před hoverem to přečte, a při hoveru mu to vadit nemusí.. Jinak design hodně pěknej, líbí se mi nápad se světlim pozadím a tmavym contentem..
Charlie
Profil
kohout, presně tak, lidi nejdřív čtou, pak teprve jezdí myší.
igamenir
Profil
kdyby měl někdo vypnuté obrázky
Když už jsi to zmínil ... chybí ti alt u titulku.

Jinak pěknej vzhled. Jenom to hnědý pozadí u patičky se mi zdá moc výrazný. U menu to vypadá perfektně, ale v patičce je to prostě uprostřed šedivé velkej hnědej flek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0