Autor Zpráva
Mara
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

co vy na to?je to jen za chvilku udelane,nevic silne amaterske

http://becko.kybli.net
Hanz
Profil
1- celkem se mi nechce pořád čekat na to než tam něco najede --> ty animace bych dal jen na začátek po čase už to začne nudit a je to kvůli tomu moc zdlouhavé
2- proč tam je napsáno Optimalizováno pro IE 6, když to pojede ve všech prohlížečích stejně --> flash se nedá nijak optimalizovat pro určitý prohlížeč!
3- Co je za kravinu tohle :pro zobrazení potřebujete Flash 6 od Macromedia® --> flash v žádném případě nepotřebují! Ale potřebují FlashPlayer --> je v tom trochu rozdél (odhaduju v dnešní době tak
20 000Kč, ale to je detail :o)))

Jinak je to celkem dobré.
Hanz
Profil
Jo a proč píšeš bez hacku a bez carek :o) (jak tady tak na tom webu) --> špatně se to čte

A ještě do třetice jsem si všimnul že v sekci PROFILY máš popisy oson rozmazané (odhaduju že je to proto že zo je celé jeden obrázek -> předělal bych to tak že by se načítala jen fotka a popis by se našítal do textového pole (načítat to můžež buď přímo z flashe a nebo z externího textového souboru --> doporučuju)
lukas
Profil *
dobre bolia oci
cowee
Profil *
stačilo by zvýšit framerate a bylo by to v poho... jinak kombinace čisté červené a černé je vražda!!! :-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0