Autor Zpráva
Vinislav
Profil *
nazdarek lidičky... rad by jsem věděl co si myslíte o těchto stránkách...

http://www.psychologie.unas.cz
smajli
Profil *
čokoládovny :)
Indy
Profil
Hover u odkazů bych nechal podtrženej, takhle mi to nějak moc nesedí. A taky bych prohodil barvy, pro hover tu sytější.
<tr><td height="10">&nbsp;</td></tr> tahle část taky není ideální, ale někdy to může být to menší zlo. :)
Taky mi příjde škoda používat úpravu vzhledu pomocí atributů, když už tam máš css..

Po subjektivní stránce, moc se mi nelíbí odkazy v horním menu, ale to je čistě jenoom můj názor.
Railbot
Profil
Tak tak...vidim ty barvy a predstavim si nejakou cokoladovnu a ted hledam odkaz, kde bude seznam nabizeneho sortimentu. Barvy urcite zmenit, to je zaklad.
nothrem
Profil
1. Opravdu to vypadá jak čokoláda :-)

2. <tr><td height="10">&nbsp;</td></tr> když už tak nastavit výšku řádky, ne buňky - mohlo by to zůstat nepochopeno některými prohlížeči

3. Reklamu buď všude nebo nikde (což nejde takže jinde) - je divné že úvod odskočí dolu kvůli reklamě; dole bych udělal ještě jedno <hr> a tam ji plácnil na všechny stránky (aspoň nebude stránky končit tak "najednou")

je tam pár dalších drobností (alty, uvozovky) kvůli kterým to nesplňuje deklarovaný transitional ale to se dá přejít
Gekon
Profil
Hmm, chvilku jsem nevěděl, jestli PC hry, nebo co... ale celkem hezké
Hansheiling
Profil *
Graficky pěkný.
Ano, čokoláda působí příznivě na nervovou soustavu.
...Vše o psychologii - bych dal víc na střed - mezi mozek a okraj.
Srazil bych tu reklamu dolů.
Fnesveda
Profil *
No, odsadil bych obsah víc pod reklamu, nebo bych tu reklamu někam přesunul.
A udělal bych dole zaoblený okraj, takhle to vypadá docela divně...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0