Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, prosím napište co si o tom myslíte.
Hlavně HTMLčkáři nezkoumejte HTML kód, protože sem ho jen tak naplacal. Je to upravený zdroj z jinýho webu :-))
Jazyky tam taky ještě nejsou dodělaný.
Hodnotťe prosím jenom Flash, díky!
Timy
Profil
njn, aspoň tu adresu by to chtělo
Anonymní
Profil *
Sorry :-)

http://jsdoprava.wz.cz/
Railbot
Profil
Hm, vzdyt tam temer nic neni. To mame opravdu hodnotit flash animace? Neni to nic extra a osobne flash na webu nemuzu ani videt pokud jde o stranky s jinym zamerenim nez je zabava. Protoze pak je pouzitelnost 0.
Jenda122
Profil
Text je černý na tmavě modrym - skoro nečitelné
Nedělej stránky ve flashi
Petr
Profil
Mě ty stránky se mi ani nenačtou. Jen mi do půlky najede graf a to je vše. Tak jsem nic nemohl hodnotit.
flz
Profil
cista jednoducha prezentacia, mne sa to paci, len nefunguje to tlacitko co ma si zobrazit web v nemcine. to ze je to flash mi vobec nevadi
los_adios
Profil
Líbí se mi ta hlavička, vnitřek už moc ne, ta značka by mohla pokračovat dolů, co já vím.. A způsob změny jazyka je fuj.. Ty vlajky se tam nehodí, menu bych taky zkusil zapracovat víc do stránky... Nejsem ale žádný grafik, ber to asi s rezervou..;-)
Gekon
Profil
Jo, moc hezký, logo je krásná práce... jenom ten zvuk: měl jsem puštěnou nahlas hudbu, a zrovna v tom okamžiku, kdy to spustilo, jsem měnil CD... takže to zařvalo, já se lekl a málem spadl z křesla:D
Gabby
Profil
Vim, že o to nejde, samotná stránka se mi líbí, ale zaloz si nekde domenu - ta reklama to tam hrozne rusi...
Zkus:
Banán
nebo
Forpsi
djlj
Profil
Gabby
<ot>Eh? Napsala jsi nejhorší hostingy v ČR :))))</ot>
mihal
Profil *
Hm, vzdyt tam temer nic neni. To mame opravdu hodnotit flash animace? Neni to nic extra a osobne flash na webu nemuzu ani videt pokud jde o stranky s jinym zamerenim nez je zabava. Protoze pak je pouzitelnost 0.

Nedělej stránky ve flashi

Nechapem čo všetci nadávate na flashové stránky... asi ich neviete robit, tak ich radšej odsudzujete, pritom sú omnoho lepšie, pokial sa jedná o nejakú menšiu stránku. Tak sa uvedomte. Flash forever
koudi
Profil
mihal
Nechapem čo všetci nadávate na flashové stránky... asi ich neviete robit, tak ich radšej odsudzujete, pritom sú omnoho lepšie, pokial sa jedná o nejakú menšiu stránku. Tak sa uvedomte. Flash forever

Hm, tak tohle mě zase jednou rozesmálo.
mihal
Profil *
Hm, tak tohle mě zase jednou rozesmálo.

Myslím že ťa skôr rozosmiala tvoja vlastná hlúposť...
smajli
Profil *
Táááák velká stránka a táááák málo informací. Kontakty by stačilo dát do horního obrázku, a služby do spodního, odpadla by zbytečná piplačka s flešem a s menu.
Ale stejně se mi to líbí. Jediné co bych změnil je, při volbě jazyka bych dotyčný symbol vlajky nechal "svítit" a neaktivní vlajku bych zesvětlil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0