Autor Zpráva
hanser
Profil *
Zdravím!

Chtěl bych vás poprosit o zhodnocení webu co jsem dělal pro jednu vesničku u Kolína - není to jen moje práce, já "jen" scriptoval.

http://libenice.ic.cz

Zároveň s tím bych vás chtěl poprosit o radu. Všiml jsem si, že v IE (téměř nepoužívám - jsem Linuxák a Firefox naštěstí pod woknama běhá) se po přepnutí na jiný odkaz v rámci webu načítají všechny obrázky znovu - a to jak pozadí v css, tak i ruzné obrázky jako třeba loga. Ve FF není problém - obrázky si "pamatuje". Nedá se to nějak optimalizovat i pro ten mrkvosofti nesmysl... ?

Docela jsem si s tím vyhrál, je to skoro celé tableless, všechny rozměry jsou stejné jak v IE, tak i ve FF, design se mi taky líbí - až na to načítání obrázků v IE jsem spokojený.

Díky moc!
zbystr
Profil *
graficky je to az na ten nazev Libenice dobre .... ten nazev je tam jak kop do prdele ....:) ...
ZbySTr
Ice
Profil
az na to ze to ma pres 200KB. Takze to dostat aspon na polovic by chtelo?
m
Profil *
je to hezké, ale chtělo by to (podle mě) aby se nějak vzýraznila položka v menu, na kterou najedu, nebo alespon ta linka pod ní. A pak aby zůstala nějak zvýrazněná ta položka, kterou zrovna čtu.
Gekon
Profil
Celkem moc pěkný, jenom tenhle obrázek:
se tam nehodí, resp. ten nápis je takový až moc futuristický, jinak moc hezký
Hansheiling
Profil *
Souhlas s Gekon,
nebylo by tam aspoň panorama vesnice,
takový pohled z dálky......
*Čvachta*
Profil *
Šíleně mi vadí nad tím menu ta lišta (reklama)... mate to. Mimo to, vy tam někdo bydlíte? Bydlím asi o 4km dál :)
Ralph
Profil *
chtelo by to hover
hanser
Profil *
Diky za reakce!

1) - k té velikosti - už jsou ty obrázky všechny menší... myslím, že výrazně ;)
2) - nápis "Libenice" v logu - pro někoho je možná futuristický a nevhodný, ale 100% to činí stránku zajímavější - zkoušel jsem to i jinak, ale tohle je zatim prostě nejlepší - nemůžu si pomoct
3) - reklamní proužek - ten mi vadí sice taky, ale absolutně nic s ním neudělám - obec nemá peníze na provoz vlastní domény
4) - nad hover v menu uvažuju, ale ještě mě nenapadlo nic, co by se tam nějak pěkně hodilo ...ještě na to mrknu
5) - nebydlím tam, ale bydlí tam moje dobrá kamarádka, proto jsem se taky na ten web vrhnul (puvodne meli toto: http://libenice.unas.cz/ ) - já jsem z Kolína a pokud se nepletu, tak 4km dál by mohla být Grunta, ale tím si nejsem jistý - v létě tam často jezdím na kole :)

Ještě jednou všem děkuju...
*Čvachta*
Profil *
hanser

Já jsem ze Starého Kolína, co bys řekl tomu, kdyby sme třeba zašli na pivko? :)

cvachta(roládka)gmail.com
Fnesveda
Profil
1) - Zkus tu reklamu dát do nějakýho tagu, který nezobrazuje text v něm. Myslím, že roboti, co prohledávají stránky, jestli tam je reklama, hledají jenom kód reklamy, a je jim jedno, co je okolo.

2) - Máš tam chybu, hned v úvodu na první, řádku:
Celá obec Libenice Vás co nejsrdečněji vítá na našich internetových stránkách. Neleznete zde veškeré informace týkající se Libenic, historie i současného dění.

3) - V nadpisu nad obrázkem, který tu byl mnohokrát zmiňován, to vypadá, jako když mají obě měkká i nad sebou čárku. Když jsem na to kouknul,hrned mě to trklo do očí... Líbeníce...

4) - A ty odkazy by se taky mohly zvýrazňovat, když na ně najedeš


Jinak je to pěkný.
hanser
Profil *
Fnesveda:

- nevim, ale už jednou jsem se o něco podobného pokusil a nedopadlo to dobře - spíš se porozhlédnu po jiném prostoru

- díky za korekturu - ty texty budu muset projít ještě všechny, ale koneckonců - já je nepsal - od toho je administrace ;)

- v tom logu to sice vypadá stejně, ale neni - ten font je CE, ale nějak ty písmenka vypadaj stejně - možná to dlouhý "prodloužím"

- ok ok ...na hover menu už pracuju ;)
hanser
Profil *
v tom logu to sice vypadá stejně, ale neni - ten font je CE, ale nějak ty písmenka vypadaj stejně - možná to dlouhý "prodloužím"
...safra...už jsem asi vážně rozespalej - ve slově Libenice žádné dlouhé i není - prostě v tom fotnu takhle vypada kraté :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0