Autor Zpráva
automodelář
Profil *
Toto je opravdu první pokus, automodelářský klub
Hanz
Profil
Udělal bych tam tlačítka a nedělal bych to ve framech
thingwath
Profil
Marquee! Dobří lidé, utíkejte :-)

Hanz
Nevím co myslíš tlačítky, ale pokud to samé co já (udělat odkazy v levém rámci aby vizuálně vypadaly jako tlačítka), tak to rozhodně nedoporučuji.
Hanz
Profil
thingwath
přesně to myslím --> proč to nedoporučuješ?
Fred
Profil
Docela to ujde, hlavně tenhle rám http://www.volny.cz/amk-src-cb/budpohar.htm má celkem slušný kód až na drobnosti. To co je řečeno výše je pravda, ale nenechte se odradit, jestli je to první stránka není to zas až taková hrůza.
Kráťa
Profil
Já bych vyhodil ten jezdící text, u těch dvou obrázků udělal průhlednou barvu a zkusil nějak zmenšit to menu, aby se nedělaly scrollovací lišty.
Pitness
Profil
Skús spraviť užší ľavý rám (menu); zbytočne sa ukazuje spodná scrollovacia lišta.
Ten jazdiaci text pôsobí dosť rušivo.
Zmenil by som farebnosť písma v menu, je to málo kontrastné s pozadím.
thingwath
Profil
Hanz
Bude to vypadat hnusně a přeplácaně. Ta stránka vypadá dost amatérsky (můžu to neříct, ale těžko to změním :-)) a tohle je typicky bastlířský prvek. Dekorace musí vypadat skutečně hezky, nebo je lepší ji vyhodit. Použít hnusnou dekoraci jenom proto, že je to dekorace je blbost.

Ovšem vyšší kontrast v tom menu, to by chtělo.
automodelář
Profil *
Dík za kritiku, tlačítka dělat nebudu, ty se mi nelíbí. Bylo mi jasný, že rámy budou sepsuty, ale nevím jak levé menu udělat jednoduše, když levý rámec často (1-2x měsíčně) měním. Na jakpsatweb jsem byl - iframe se mi líbí ještě méně, než frame a kopírovat, kopírovat - pro mě je to těžké, když to píšu ve wordpadu. Když už jsme u toho, existuje nějaký editor, který usnadní psaní kódu a bude chodit na PII 300. OK, marquee tedy ne, ale jak jednoduše zvýraznit danou informaci???
profík :)
Profil *
nejdriv dej pryc scrolly !!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0