Autor Zpráva
Lukáš Průdek
Profil
Hezký den,
rád bych vás všechny požádal o názor k novému projektu, do kterého jsem se pustil. Snažím se ho dokončit, co se týče vizuální stránky. Obsah začnu přidávat až budu mít hotové kompletní CSS. Pro kritiku jsem přidal provizorně jeden článek.
Děkuji za vaše nápady a připomínky. Zde je odkaz:
Chemlab - online chemická laboratoř
Lukáš Průdek
Gekon
Profil
Moc hezké, vizuální stránku bych nechal jak je, jen bych doladil pár detailů, ale těch není moc.. Opravdu moc pěkné.
Mistr
Profil
Dívám se na to přes nternet Explorer 6:
(1) Hlavičku bych trošičku odsadil od vršku. Ber to jen jako myšlenku. Musel bych to vidět. Třeba bych pak přišel na to, že je to úplná blbost.
(2) Děláš-li vysvětlivky některých pojmů ve stránce, změnil bych i ikonku myšky na tu šipku s otazníkem. Má to tak třeba Yuhů na weblogu nebo je to použité na stránkách evangelického sboru v Praze 5 - Smíchově.
(3) V tabulce retrifikace ropy ve sloupečcích "destilační rozmezí" a "obsah CnHm" bych dělal před pomlčkou a za pomlčkou mezeru. Stejně tak i mezeru za symbolem větší/menší.
(4) V závěru stránky píšeš o methanu, propanu a butanu. A co ethan? Ten není? Možná, že ne. Nejsem totiž chemik.

Držím Ti palce, aby se Ti celý projekt povedlo dovést do konce. Přeci jen sepsání všech textů bude vyžadovat velkou míru trpělivosti a zápalu.
Mistr
Profil
Gekon
jen bych doladil pár detailů
Buď konkrétnější...
Gabby
Profil
Mě se to líbí, moc pěkně udělané, ale jenom bych udělala to žlutý menu modré.
pokec
Profil *
- mě se to taky líbí, ale to menu bych nechal žlutý .. jinak by podlě mě moc zapadlo ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0