« 1 2
Autor Zpráva
Jakub
Profil
Teda tady se to rozjelo. Aspoň jedno faktum: Penetrace flashe v % podle výrobce

mihal
ediné čo si všimnú je že tá stránka vyzerá nejak moc dobre a zvyšok je taký zvedavý že si na tú stránku počká.
To jak je stránka "hezká" naprosto nezáleží, je-li "udělaná ve Flashi" nebo klasicky. To záleží na autorovi. Zbytek je tak zvědavý, že si počká - v tom se naprosto mýlíš. Nepočká. Pokud uživatel nedostane aspoň nějakou informaci do několika (nechci se hádat do kolika, řekněme 5-10) vteřin, v naprosté většině ze stránky odejde. Profesionály a amatéry nekomentuju.

Keby mal FLASH naozaj také veľké úskalia ako tu tvrdíš, tak potom by určite veľké firmy ako je NIKE atď. nemali svoje stránky vo flashi.
Uhodil jsi hřebíček na hlavičku - podívej se na nike.com s vypnutým flashem. To je to, co se ti tu celou dobu snažíme říct.
Miloš
Profil
mihal
!!!!! FLASH sú normálne stránky … a sú pre užívateľa príťažlivejšie.
Pak asi nejsem uživatel, protože mě crazyweb odpuzuje.
Timy
Profil
Já bych tuto debatu ukončil takto:

Flashová stránka je webová (internetová) stránka. A basta! A jste v háji :o)
mihal
Profil *
Flashová stránka je webová (internetová) stránka.
Suhlas.

Miloš
Pak asi nejsem uživatel, protože mě crazyweb odpuzuje.
Ja netvrdím že crazyweb je pravým príkladom flashových stránok, lebo neni to nic moc. Ja tu obhajujem celkovo flashové stránky, ktoré stoja za obdiv. Ale ty nemožeš súdiť podľa jednej stránky celú technologiu.
Takisto sú na nete aj uplne strašné HTML stránky... to by som potom mohol zavrhnúť všetko na čom internet stojí.
Jakub
Profil
Timy, máš bod.
Jakub
Profil
Timy, máš bod.
Lajka
Profil *
flashová animace může být webovou stránkou, proč ne (viz např. www.kostrow.ru). Ale u takto nepovedeného díla bych si nedovolil hovořit o ničem jiném než o poměrně bizarní animaci. Upřímně - nehodila by se ani na psytranceovou projekci. Zkúšaj, zkúšaj, chlapče...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0