Autor Zpráva
FantomX1
Profil
Prosim zhodnoťte skvostnú stránku www.xatchat.sk a vytknite jej nejaké chyby, ak vôbec nejaké má. Ďakujem.
Gekon
Profil
Hmm, tak těch chyb má ... sice ne moc, ale má... nemám moc čas, takže to vypíše někdo jiný, ale barvy jsou moc ostré, zelenou má dneska každý, neklikací logo apod.
wimstr
Profil *
Takže

- Odkazy v menu nejsou výrazné a odkaz vtipi se nedá téměř vůbec přečíst.
- Zvětšil bych písmo

Jinak to ujde.
koudi
Profil
Doufám, že víš, že by se neměli krást obrázky (úvodní stránka - ta klávesnice) :)

Jinak na první pohled mi vadí tabulkový layout.
Nedával bych si tam PageRank, když ho máš 0 :).

Jinak mě to na první pohled moc nezaujalo.
RPG
Profil
- Škaredé barvy.
- Tabulkový layout taky není to nejlepší.
- DTD - Máš deklarován HTML 4.01 Transitional a píšeš v XHTML strict.
- Malé písmo.
- Obecně zmrvená typografie.

Závěr? Zase tak skvostná mi nepřipadá. Chce to jenom vychytat pár much a bude super. :-)
Filips
Profil
:: Neklikací logo
:: Dost špatně se to čte
:: Zelená a černá - ee

Filips
Miloš
Profil
Těsné patkové písmo se nečte dobře. Zkus radši nějakou bezpatkovou klasiku (arial…), případně zvětš rozestupy mezi písmeny o 1 pixel; zdá se to málo, ale dokáže to pravá kouzla: letter-spacing: 1px; (toto prostrkání můžeš vynechat leda u kurzivy (<i> nebo <em>).

První písmeno odstavce (N) nenahrazuj obrázkem, ale použij :first-letter.

Když jsem se na stránku podíval explorerem, vyrazil mi dech obrázkový podklad v pravém sloupci; ten, možno-li, vyhoď, text je tam zcela nečitelný.
A-D-K-A
Profil *
nepáčia sa mi farby, sú také fádne.....mohli by ste dať nejaké svieže, to by sa mi páčili veľmi.
ďalej sa mi nepáči celkový dizajn stránky, mohli ste vytvoriť nejaký modrenejší, pripadá mi tak zastarale a ešte by som uvítala keby sa aj do RS dali dávať smajlíky......
vcielkaisr
Profil *
môže byť, mám rada tento chat dobre sa tam dá zabaviť a nájsť kopec nových kamarátov
vcielkaisr
Profil *
môže byť, mám rada tento chat dobre sa tam dá zabaviť a nájsť kopec nových kamarátov
vcielkaisr
Profil *
môže byť, mám rada tento chat dobre sa tam dá zabaviť a nájsť kopec nových kamarátov
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0