Autor Zpráva
vega
Profil *
Ahoj, ráda bych vás poprosila o nějakou podnětnou kritiku mých stránek, jsou to moje první, v php zatím plavu, tak bych ocenila pár rad, co zlepšit, ubrat, přidat a tak. Upozorňuji, že odkaz Disku se a Inzeraty je momentálně nefuknční. http://www.miminet.cz . .......A trhejte. :D :D
Hugo
Profil
Ta modra je moc vyrazna.

V Opere se menu otvira pod textem, takze je nepouzitelne.

Trochu moc JS.

<html> je uvedeno driv nez DOCTYPE
Kráťa
Profil
Chtěl jsem napsat a zeptat se, proč nemáš ve jménech naší dceru, ale nedostal jsem se na tu první stránku (zpět v prohlížeči udělat umím, ale nechtěl jsem).
Ten titulek stránky začínající dvojtečkou, mohla by jsi napsat, co tě k tomu vede? Diskuze o tom je na
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=21 02
Pitness
Profil *
Zaujimavé, ja mám len jednu pripomienku.
Nemohlo by okno s hlavným textom byť trošku väčšie?
Je to dosť divné, keď viac ako polovica plochy je prázdna a text treba skrolovať.
(Teda aspoň u mňa - mám Firefox)
vega
Profil *
Hugo: Operu bohužel nemám, jt. nevidím, jak se to zobrazuje.
Kráťa: jak se jmenuje tvoje dcera? :) Na jakou první stránku jsi se nedostal? Na konci článků je "zpět".Dvojtečky jdou do kšá. :D
Pitness: Omlouvám se, taky se mi to ve firefoxu blbě zobrazuje, ale přiznávám, že nevím proč, mám to zadané v % a zobrazuje se to ve třetinové výšce.
sanchez
Profil
Vega: Moje přítelkyně říká, že jsou tam moc užitečné rady a je za existenci této stránky ráda ;-) Tak jen tak dál.
Kráťa
Profil
vega Má dcera se jmenuje Kordula. Nenapadlo mě ani ve snu, že tedy mám zkusit rolovat až k "z", abych se podíval, je-li tam "zpět". Já bych tedy zkusil dát to "zpět" ke každému písmenu abecedy.
thingwath
Profil
Teda, to je fakt počteníčko v tom malém rámci. Nevím co si mám myslet o stránkách jejichž obsah je - aby se dal číst - nutné překopírovat do textového editoru. (Firefox)
vega
Profil *
už jsem psala, že v exploreru je to trošku o něčem jiném. Jestli víte, jak to napsat, aby se to zobrazovalo stejně i v mozille, budu ráda.
vega
Profil *
Sanchez: Moc děkuji, jsem na mateřské dovolené a tak mám čas jenom v noci, když zrovna není práce.
thingwath
Profil
Hm, je to tabulková špageťárna ve které se nevyznám, ale problém by mohl být v tom, že se bere jenom 95% výšky nadřazeného bloku, teda té buňky v tabulce, takže bych zkusil nastavit výšku i tam.
bojars
Profil
2vega
K tomu Exploreru:
Ja to teraz robím opačne. Najskôr vyrobím "*.css" súbor, ktorý si verifikujem v Mozille (Firefoxe) a keď som s výsledkom spokojný, potom to ohackujem. V témach, ktoré sú zamerané na CSS sa to preberalo napríklad tu:

IE 5.x a 1px chyba ? !
Padding v MSIE 5.5
Univerzálny hack pre IE

Ďalšie nájdeš, keď si do vyhľadávania na tomto webe zadáš slovo hack, lepšie hack pre IE...

BTW: Tá stránka je SUPER. Skvelý nápad.

:-)
profík :)
Profil *
teple barvy :)
profík :)
Profil *
jinak ok
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0