Autor Zpráva
daviddos
Profil
Dobrý den, pokuď máte nějaké návrhy, či připomínky, jak tento zpravodajský server o fotbale zlepšit, piště je prosím sem. Děkuju
Railbot
Profil
Ja bych tech pripominek mel...jenze se mi je nechce vsechny vypisovat, tak aspon par:

- desny logo, udelat lepsi
- desny menu, nedelat pomoci javascriptu

A osobni dojem - nelibi se mi to. Pusobi to na me neucelene, spatne se v tom orientuju a ten jezdici text v liste me rozptyluje, takze se nemuzu soustredit na text. Asi tak ;)
Filips
Profil
:: Neklikací logo
:: Běžící text nepřečtu
:: nelíbí se mi barvy

Filips
Miloš
Profil
Přijde mi to docela přehledné. Připomínky následující:
1) Zrušil bych všechny animace
2) Vodorovné menu je závislé na obrázcích (trestuhodné! zkus si je vypnout) a asi i na javascriptu (nezkoumal jsem kód). Prodleva roletky mě mírně rozčiluje (subjektivní dojem) a položkám v roletkách chybí jakýkoli hover.
3) Pokud jde o kód, minimálně tolik, že ID nesmí začínat číslicí, takže <div id="1"> (a další) doporučuju nahradit třeba <div id="div1">.
Gekon
Profil
Celkem přehledné...
* Logo je pěkné, ale moc se nehodí a stříbrný text celkem dost splývá...
* Klikací ligo
* Marquee
* Moc se to hýbe
daviddos
Profil
A jestli se můžu zeptat, jaký styl loga by jste chtěli?
anonym104
Profil
logo mas v gifu?????????????, zkus spis jpg a nejlepe asi png... pozadi u hlavni menu... ruzne... u tech hlavicek tabulky... trosku matouci... zameris zrak spis na te obrazek nez na ten nadpis... a barvy.. zluta celena oranzova seda bilanic moc kombinace... u menu... oddelej ty stiny od pisma.. to stejne u loga... ta anketa- chybi ji vpravo zluty pruh jinak na kod nekoukam tam mam sam problemy... ale designove mi to nic nerika... hlavne to na prvni dojem neupouta... a to by asi melo.. kdybch hledal veci o fotbale a toto se mi otevrelo tak to hned zavru a otevru neco jineho... i kdyz mozna mene kvalitniho
Miloš
Profil
anonym104
Nejde ani o to, že je logo GIF, ale že je velké jak vepř – 94KB je na logo opravdu moc.

daviddos
Budeš-li to logo ukládat jako JPG, doporučuju použít za zdroj původní RGB obrázek (existuje-li ještě), protože při převodu do indexovaných barev (GIF) došlo k prokladu (dithering) a na ten je JPEG komprese hůř použitelná.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0