Autor Zpráva
anonym104
Profil
jen hazim odkaz... vsichni asi vite o cem blog je... i kdyz tento je takovy polo blog :)

www.anonym104.majlont.cz
fimmos
Profil
Nesedí mi tam ta půlka pírka přesně, je hodně posunutá - Firefox 1.0.7 on Fedora Core 4 - GNU/Linux
anonym104
Profil
ok hodim voko :) je fakt ze jsem zkousel jen IE a Maxthon
fimmos
Profil
Jelikož Maxthon používá jádro IE, tak nevím, jak je na tom odlišný při vykreslování.
anonym104
Profil
a tak to jsem nevedel :P
Gekon
Profil
Celkem to jde, jenom to peří je šibnutý asi o 3 mm vertikálně, a ten spodek obrázku je barevně dost divný... ta béžová se tam nehodí
fimmos
Profil
Jádro IE - IE, Mac IE, Maxthon atd, Gecko - Mozilla, Firefox, Opera - Opera, dále Safari, Links, Konqueror atd
V názvech jáder se mohu mýlit, přesně to nevím, třeba u Opery
anonym104
Profil
fimmos: OK Ď
anonym104
Profil
mrkněte mi někdo na kod prosím
Šlaha
Profil
Opera - Presto, tuším
habendorf
Profil
fimmos: tím Mac IE jsi si jist?
anonym104
Profil
ok uz to vidim... maxthon IE a opera pohoda a v te mozelle to skace... nevite cim to muze byt? s timto jsem zatim problem nemel... delal jsem zatim jen graficky nenarocne weby... jen barevne tabulky a tam problem neni ale tady fakt nevim co opravit
fimmos
Profil
habendorf
No, není to tak? Kdysi jsem to četl, ale má paměť špatně alokuje.
fimmos
Profil
anonym104
Možná špatná definice pozice obrázku?
anonym104
Profil
<TD background="images/index_12.png" WIDTH=200 HEIGHT=340></TD>

to bude asi chyba nekde tady co? rekl bych ze tim background nebo uvozovkama? bo je problem jinde?
anonym104
Profil
napadlo me... jak nastavi background pomoci css?
habendorf
Profil
fimmos: Já se jenom ptám, nic víc. Pamatuji si, že jsem někde četl, že IE a MacIE mají společný jen název. Aha, bylo to tady http://www.jakpsatweb.cz/prohlizece.html

A tady http://www.purephotoshop.net/printthread.php?t=951 jsem našel:
WinIE and MacIE are developed by completely different dev teams. They also used slightly different pre-platformed core applications. They're both just perverted versions of Mosaic, but the mac one is a little closer to the original standard.

Takže asi máš pravdu, je to jen slightly different.
Chamurappi
Profil
Ve věci Exploreru/Mac a Exploreru/Win:
Běží na rozdílných jádrech. Macintoshový Tasman mimo jiné vynalezl <!doctype> přepínač a CSS vlastnost box-sizing. Windowsový Trident má svoji vlastní lépe známou historii.

They're both just perverted versions of Mosaic
Totéž platilo i pro Netscape. Pochybuji, že se v přepsaném Netscapu zvaném Mozilla nenajde ani byt z původního kódu.
Zajímavé je, že oba velikáni prohlížečového světa za svůj původ draze zaplatili při soudních sporech: Microsoft 8 milionů za nulovou cenu Exploreru a Netscape tuším 3 miliony za nedovolené parazitování na původním zdrojáku i názvu. Ale to už odbíháme.

but the mac one is a little closer to the original standard
Co asi pisatel míní tím původním standardem? Od dob Mosaicu se WWW změnil k nepoznání. Že by myslel PNG, o němž dotyčná diskuse je?


Reaguji na anonym104:
Graficky hezké. Doporučuji nastudovat více o kaskádových stylech.
habendorf
Profil
Nějak jsem se zapoměl vyjádřit také k původnímu tématu, takže:

1) Nefungují mi srandičky
2) Musím říct že obsah sekce Ostatní mě pobavil, je to tam napsané krásně upřímně :o)
3) Kód je děsivý, ale možná to dělá nějaký RS, nevím.
Miloš
Profil
habendorf
1) Nefungují mi srandičky
Kdyby srandičky… Galerie – 4 fotky úhrnem ca. půl mega, to je taky docela slušná srandička, není-liž?
Anonymní
Profil *
Nějak bych si pohrál s menu. Jinak dobré.
zbystr
Profil *
Dlouho jsem si říkal, že jsem to už někde viděl a potom .... templatemoster.com template 10195

Hele nic neřeknu, kdyby jsi z toho vychazel ...... taky v tom někdy hledam inspiraci ...... ale takto to obtahnout ......
ZbySTr
Cob
Profil
habendorf
Chtěl bych vidět někoho, kdo v dnešní době na MacOSech používá IE...
line directory .
Profil *
online directory main
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0