Autor Zpráva
silverwolf
Profil *
Prosím o kritiku mých nově předělaných stránek. Dík, Zdravím všechny na tomto webu.

http://www.sumava-gabreta.com
silverwolf
Profil *
Děkuji moderátorovi za doplnění . Předběhl mě dřív než jsem si to stačil doplnit. Sorry za zmatek. Už se polepším
Pajuc
Profil *
Pro začátek bys mohl odstranit animované gify. To je to nejhorší.
Pak bys mohl zapřemýšlet, jestli je opravdu dobré neustále se vracet na hlavní stránku, když se chci dostat jinam. Co takhle udělat pro celý web přehlednou navigaci jakou máš na té stránce o Keltech.
Dlouhé řádky se špatně čtou, měl bys zúžit blok textu.
wolfixis
Profil
moc zeleny :)
wimstr
Profil
- V recpech bych změnil písmo
- Jak už tu bylo řečeno chtělo by to navigaci na všech stránkách a ne se pořád vracet na hlavní stránku
- Zruš animace
- Nevim proč ale v keltech se dá rolovat do prázdna (dá se rolvat aniž by tam něco bylo)

Jinak to ujde.
silverwolf
Profil *
No, všechno dozelena je úmyslně, protože Šumava je zelená, alespoň zatím, než jí sežere kůrovec, pak to bude hnědé nebo černé. V receptech tenhle typ písma jsem zvolil proto, že mi připadalo jako nejvhodnější ( aby to symbolizovalo , že jsou více než 100 let staré). A v Keltech mi to funguje, napiš co ti tam nejde. Pajuc má pravdu v tom, že by se měl zúžit blok textu a upravit navigaci na každou stránku.
wimstr
Profil
Jak už jsem psal, když kliknu na keltové v čechách tak my naskočí dva rámi z čehož u toho na pravo můžu rolovat doprava zhruba 500px kde už nic neni.
silverwolf
Profil *
mistře wimstře, máš pravdu, už jsem to pochopil. To rolování dole je zbytečné. Díky
smajli
Profil *
silverwolf
v mé Opeře, je nadpis Šumava skryt pod obrázkem vlevo, české znaky jsou nečitelné, a validátor to vůbec nechce brát, a ani se nedivím, když jsem se jen juknul na zdroják. msoffice :))
silverwolf
Profil *
smajli, tak to mě taky rozčiluje. Totéž se mi udělá když dám okno zminimalizovat. Tak co s tím mám udělat? Dělal jsem to v programu CoffeeCup.
silverwolf
Profil *
Zeptám se nedočkavě ještě jednou. Proč se mi stránka rozhodí, když jí zminimalizuji a co s tím mám udělat, aby tomu tak nebylo? Dík za radu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0