Autor Zpráva
organix
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

je to moja druha stranka tak, prosim o nazor.

casp.sk

dakujem

Organix.wz.cz
Filips
Profil
Ou dost zmatené. Nemohl sem se tam vyznat.

Filips
Hanz
Profil
organix
Tak to by mně vážně zajímalo proč je to pro Flash Player 8, když by to mohlo být klidně pro 6. Co je tam takového co potřebuje Flash 8??
Když už tak bych to vyexportoval nejmíň pro verzi 7.
organix
Profil
no oto ide ze som tam dal tie tiene aj som to chcel dat do 7micky ale zrusi mi to tie tiene, takze bud ich nedam alebo ich urobim ako bitmapu.

organix
Petra z Votic
Profil
Je to skoro legrační dát si zhodnotit web, který je přesně udělán tak jak se nemá (pomocí img) na www.jakpsatweb.cz.

Celý tento web je o tom proč to tak nedělat ........

Můj názor je, že by jsi si měl trošku tady něco přečíst :))
2xist
Profil
hm,je to tedy podstatne horsi web nez ten tvuj osobni,ale libi se mi ta mapa ..ta je udelana v shockwave ? nebo jsi to delal pomoci obrazku(frame by frame) ?
Gekon
Profil
Rychlé, přehledné, pěkné, jenom to růžové logo se tam nehodí.. jinak moc pěkné
organix
Profil
Mapa je robena v 3dsMax a vyrenderovana po framoch. Ja viem ta HTML verzia je taka ako je lebo hlavna je flash verzia. Tu Html verziu som dal len aby bola. A myslim si ze v podstate to nieje taky problem aj tak tam nieje toho vela.
organix
kopyceel
Profil *
ale jo, nechá se na to i koukat, až na to růžové logo, co zmínil Gekon, tam mapa je super a tím spíš mě zaráží, že ten zbytek není ani trochu interaktivní ani nepohyblivý, asi by se víc hodila kombinace html+flash, než jen čistě flash, protože to menu lze celkem jednoduše udělat v html...
organix
Profil
ja viem, to logo ma hrozne **** farbu ale nemam na vyber je to firemna farba a ja s tym nic nenarobim
organix
perfekto
Profil *
akoze dost nexapem, neviem ako moze niekto urobit takuto stranku, ktora je okrem tej spominanej mapy velmi zla a pritom mat "vlastnu stranku" taku vymakanu, kde je problem?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0