Autor Zpráva
Milan M3
Profil *
Prosím, podívejte se na stránky www.xmap.cz a napište svůj názor. Není to moje autorské dílo, to chraň Bůh, takový paskvil bych si vystavit nedovolil, ale hádáme se tu v Lanškrouně na městském webu, kde marketingový manažer projektu tvrdí, jak je to super a jak to má kladné ohlasy, pár lidí mu oponujeme, že je to naprostý paskvil. Zajímají mne tedy názory širšího okruhu lidí. Díky.
Šlaha
Profil
Jablonné vzkazuje, že se na to nedá dívat, že je to paskvil a rozhodně bych to moc nešířil mezi lid.
Hanz
Profil
Milan M3
Mi se to ani trochu nelíbí. Jako, kdyby mi někdo řekl, že to dělá jako svojí první věc tak bych řekl, že to jde, ale takhle ne.
Petra z Votic
Profil
Das ist hrůza. Opravdu je to paskvil.
Milan M3
Profil *
Je to jen můj problém, že při načtení stránky mi vyletí procesor na 50%? Ještě se mi nedaří na nic kliknout, prostě to vůbec nefunguje... Jsem sám?
RPG
Profil
Je TO absolutně nepoužitelné, PC nestíhalo jakmile jsem tam vlezl...
Timy
Profil
Milan M3
marketingový manažer projektu má patrně počítač nové generace, můj to docela nestíhal a staroch to zrovna není. Doporučte mu, ať si nědke najde nějaký postarší počítač a ať se na něm podívá na svůj projekt a pak ať hodnotí.
Mila
Profil *
Milan M3
Chudáci s MODEMEM Zabal to!!!
http
Profil
Nápad je to jistě dobrý, ale provedení je opravdu kýč a nehoráznej žrout paměti.
Řekni mu, že jestli chce pořádný stránky ať se na mě obrátí :)
Milan M3
Profil *
Chudáci s MODEMEM Zabal to!!!
Upozorňuji, že nejsem autorem, to bych sem nelezl :-)
Hanz
Profil
Milan M3
Je to jen můj problém, že při načtení stránky mi vyletí procesor na 50%
Nejsi v tom sám.


Mně jenom fascinuje jak někdo neco takového může vytvořit. Já ve Flashi dělám a zatím se mi nepodařilo vytvořit nic tak náročného a to je tam většinou spousta výpočtů, animací a průhledných blbostí.
Mila
Profil *
Milan M3
Když nejsi autor, tak jakým právem to sem DÁVÁŠ??
Milan M3
Profil *
tady je ještě to vlákno diskuze na městském webu: Odkaz
Milan M3
Profil *
Když nejsi autor, tak jakým právem to sem DÁVÁŠ??
Pokud jsem porušil nějaká pravidla, taxe omlouvám, ale tohle mi prostě nedalo :-) Snad se to nechá v tomto případě prominout, ne? :-)
Throtl
Profil *
Nápad je dobrý ale provedení hrůzostrašné. Prezentace mi ve Firefoxu zabere mezi 70-90% výkonu CPU (Celeron 2,4GHz). Skutečně kvalitka.:-) Stránka je tak vcelku k ničemu, protože z ní každý návštěvník po pár vteřinách odejde. Nešlo by alespoň FLASH zkombinovat s HTML? Např. mapa v dolní části webu by mohla být generována jako JPEG (jako je tomu třeba na www.mapy.cz), to samé mapka v levém horním rohu. Pravý a levý sloupec v dolní části je také zbytečné vytvářet ve FLASHi. Takže ve FLASHi mohou zůstat pouze "panoramatické fotografie" (jestli se to tak dá nazvat). Celá prezentace bude hned o mnoho rychlejší. Také nechápu proč když si např. v levém menu vyberu "Sportovní areál Ovaz" se zobrazí pěkný zimní nákres s lyžaři a v panoramatech (např. B11, B17, B14 apod.) jsou zapracovány letní fotografie. Není to trošku postavené na hlavu? Divím se firmám, že do této prezentace cokoliv investují.
Gekon
Profil
AAAAARGH, no tak tohle je moc... fakt tragédie, panu manažerovi vyřiďte, ať si dojde na oční... Pasqil je slabé slovo... pomalé, hnusné ostré barvy... prostě děs a běs... Modřany vzkazují: Je to pasqil
HeWeR
Profil
Na mém 800x600 to vidím tak malinké, že nemůžu přečíst ani písmenko (leda zoom in a zoom out).

Děs a hrůza
Anonymní
Profil *
D Ě É É S!!!
Hugo
Profil
No to je skutečně peklo. S vypnutým flashem si člověk ani neškrtne a po zapnutí jde radši pryč.
maxi6
Profil *
No toto ale dalo dřiny......!!! Doufám jen, že to byl pro město sponzorský dar. Bohužel danajský......:)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0