Autor Zpráva
Repsol
Profil *
http://www.mapleracing.com/
Petra z Votic
Profil
A proč ty frames?
Repsol
Profil *
Jsem amater a tak mi to prislo jako dobry kdyz budu mit MainFrame nahore s listou a bude se mi menit jen TextFrame. Jak jinak to mam resit aby to bylo dostatecne efektivni a na urovni ?? Diky.
Šlaha
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/include.html
Filips
Profil
:: Neklikací logo
:: Nějakou patičku to chce
:: Malý text
:: Rámy
:: Barevně to není moc hezké
:: Kdyý tam někdo příde tak ho asi nezaujmeš

Filips
Gekon
Profil
Vše podstatné shrnuli kolegové, já bych jenom dodal, že chybí alt. popisky...
habendorf
Profil
Na amatéra v DW celkem dobrý výkon.

prislo jako dobry kdyz budu mit MainFrame nahore s listou a bude se mi menit jen TextFrame

Řešení jsou v podstatě tři (je jich víc, ale použitelná jsou tři):
1) Nechat to tak jak to máš
2) viz Šlaha
3) Prostě nakopírovat tu horní část do všech stránek - pro začátečníka asi nejschůdnější, práce na 2 minuty

Jinak doporučuji zvětšit písmo.
Repsol
Profil *
Tak jsem okno s novinkami z úvodni strany předelal do CSS, ale pořád (asi díky použití tabulky) to nevypadá moc dobře (dle mých představ. Jednotlivé řádky tabulky jsou moc blízko sebe a tak se ztrácí přehlednost (dle mého názoru). Je chyba použít na toto tabulku a je nějaké lepší řešení třeba s CSS ??? Chtěl bych, aby datumy měly stejné zarovnání jako do teď a aby text např. obtékal ty obrázky vpravo. Našel jsem příkaz float: right ale nefungovalo mi , jestli je to pravé ??? Pak bych chtěl aby jednotlivé řádky stávající tabulky měly jinou barvu pozadí, v tabulce vím jak to udělat, ale pomocí CSS ne. Timto optickým rozlišenim by to asi bylo taky přehlednější ???

Neklikací logo - to má po kliknutí skočit na úvodní stranu ????

3) Prostě nakopírovat tu horní část do všech stránek - pro začátečníka asi nejschůdnější, práce na 2 minuty - Hmm a nezpomalí to načítání stránek po kliknutí na jinou sekci z lišty ???

Nějakou patičku to chce - ????? Sorry jsem amater
Miloš
Profil
Proč počítadlo? Alespoň mně to přijde vždycky xmíchu.
habendorf
Profil
Repsol: nezpomalí to načítání stránek po kliknutí na jinou sekci z lišty ???

Ty obrázky už budou nacacheovaný (to je teda slovo - prostě budou v "keši"), takže jde jen o načtení pár bytů kódu, zpomalení naprosto zanedbatelné (bohatě vyvažující nedostatky frames).
Repsol
Profil *
habendorf diky moc, aspon neco konkretniho a konstruktivního.


Filips co teda s tim neklikacim logem ???
Miloš
Profil
Repsol
Neklikací logo - to má po kliknutí skočit na úvodní stranu ????
Filips co teda s tim neklikacim logem ???

Bezpochyby to měl Filips na mysli; v současnosti je to tak zvykem dělat. Nikoli nutnou podmínkou, na stranu druhou jsou na to asi zvyklí diváci stránek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0