Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, co na to mate za nazor. Jsou tam dve verze, prepina se to pres vlajky vpravo nahore. Diky.http://privat.naweb.cz/index.php
wimstr
Profil
- U toho modrýho stylu bych změnil hlavičku, ten přechod z modrý na tu žlutohnědou se mi tam nelíbí
- Modrý okraje se mi tam taky nelíběj
- Potom bych změnil title u těch postranních obrázků, protože je všuse interiér, změnil bych to třeba na kuchyň,
pokoj atd...

Jinak dobrý.

- Ten druhej styl se mi zdá takovek vybledlej, ale má lépe zakončenou patku, takhle by to chtělo ten modrej styl
- Jinak bych už jenom změnil to title u těch obrázků a to je vše.
Boy
Profil
Líbí se mi víc druhý styl - aspoň ve mě nevzbuzuje pocit, že prodáváte modré banány ;-)

- co by se ti tak dalo ještě vytknout a co mi osobně nejde do hlavy je, že v tom druhém stylu máš jakoby použity dvě světla. Když se podívám na hlavičku a zapuštění obrázků v ní, zdá se mi, jakoby světlo vycházelo z místa vlevo nahoře, kdežto když se podívám na ty okýnka podél pravé strany a jak je pod nimi ten stín, tak se mi zas zdá, že světlo jde odněkud z místa vpravo nahoře. tohle prosím oprav.
Gekon
Profil
Jednoduché, přehledné, rychlé... co dodat, pěkné
DonEmilio
Profil
hm proc se meni styl misto jazyka???
Ice
Profil
DonEmilio
ty vlajky budou fungovat jako prepinac jazyku, ted je to jen jako zmena designu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0