Autor Zpráva
kuso
Profil *
Mám web http://zacni.host.sk a rád by som poznal váš názor poprípade vedel čo jej ešte chýba a neake rady, ktorým smerom sa mám uberať :)
RPG
Profil
-Při 1024x768 se v mozzile zobrazuje horizontální posuvník.
-Něco udělej s textem; barevné rozlišení apod...
-Neklikací logo. A odsaď jej od obsahu.

kód je také v pořádku, až na toto:
DTD HTML 4.0 Transitional//SK"

Jak psal Yuhů, atribut za typem DTD //SK - neoznačuje jazykovou verzi !
viz. http://www.jakpsatweb.cz/doctype.html

cit.
Poznámka na okraj (nechci jí nikoho urazit): //EN neznamená jazykovou verzi HTML, ale DTD! Nelze tedy uvádět //CZ, protože DTD HTML je definován vždy pouze v //EN.

---
Jinak není celkem co hodnotit, ale mě osobně se to moc líbí. :-) Jednoduché a přehledné. Jenom tak dál.
wimstr
Profil
- Reklama překrývá odkaz Na začátek
- Chtělo by to trochu grafiky teď je to takový prázdný

Jinka neni co dodat viz. RPG
Radek Hrabůvka
Profil
RPG kód je také v pořádku, až na toto: DTD HTML 4.0 Transitional//SK
Já jsem drobné chyby v kódu našel:
Několid divů má ID="hlavicka", ID="box"
center je 2x otevřen, zavřený jen jednou.
Šest prázdných odstavců.
Šířka obrázku určená atributem "width" musí být celé číslo.
Barvy stránky zadané pomocí atributů tagu body mají být v uvozovkách.

Graficky taková šedá myš. Reklama občas překryje text, ale to je asi cena za poskytnutý prostor a s PHP. Title všech stránek je stejný. Bez stylů stránka vypadá divně.Na jedné stránce několikrát překlep "valiator", včetně adresy, která je díky tomu nefunkční. CSS bych dal do externího souboru.
Glacier
Profil
Ve FF je to rozpadlý.
Boy
Profil
Hoď tomu nějaký designový kabát, aby to taky nějak vypadalo. Teď mám dojem, že jsi k tomu nepoužil žádný grafický editor a určitě to tak i bude. No tak nějaký design určitě dáš dohromady a inspirace máš všude dostatek. Na tom trochu mákni, protože jinak je tvá snaha, ať už máš sebelepší obsah, marná. Pamatuj, že z větší části závisí na formě podávání informace, než na jejím obsahu :-)
RPG
Profil
Radek Hrabůvka
Pravda. Narychlo jsem to přelétl pohledem, jestli se nevyskytují zápisy jako <p>&nbsp;</p>, dál jsem to nezkoumal...
kuso
Profil *
Už sa pracuje na vylepšeniach, len zrovna z najakeho dôvodu nefunguje ftp na host.sk,
PS:nevieťe ako by som zohnal ľudí, ktorý by my prispievali článkami na stránku ?
RPG
Profil
kuso
Jestli ti můžu poradit, tak se vrhni spíš na nějaký menší projekt...
Tohle sám nemůžeš zvládnout, navíc, není jisté, jestli seženeš další lidi.
kuso
Profil *
RPG
možno máš pravdu ale keď som už začal chcel by som to apoň trocha rozbehnúť, možno iba dokým si nenájdem stálych návštevníkov a potom to už nejako pôjde.
RPG
Profil
kuso
Tak přeju hodně štěstí a vytrvalosti. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0