Autor Zpráva
swah
Profil
zdravím vás, prosím o kritiku swah.net

děkuji
Filips
Profil
:: U těch obrázků mailto... by se hodil hover
:: V obsahu ten zelený hover je nehezký
:: Jinak byrvy nejsou špatné
:: Líbí se mi to

Filips
Gekon
Profil
moc pěkné sis vyhrál s barvami, nemám kromě gram. chyb téměř co vytýkat..
RPG
Profil
-Hover u "rychlých odkazů" je příšerný, nedá se to číst.
-Nemám rád kulaté rohy.
-Používej nadpisy.
-Vetší padding u textu by neuškodil.
-Připadá mi to příliš úzké.

Ale líbí se mi to, je to více než dobrá práce...
Chamurappi
Profil
Reaguji na swah:
Vyjádřím se pouze ke kódu.
1) Místo <ul id="menu"> doporučuji sémanticky výstižnější <menu>.
2) Některé užívané JS techniky nejsou v XHTML možné, zejména metoda document.write().
3) Toto vidím poprvé: <link rel="bookmark icon"> -- je ta ikona vzhledem k dokumentu ve stejném vztahu jako o řádek níže uvedená domácí stránka, která má také rel="bookmark"?
4) Na stránce Stáhnout užíváš <strong> k vyznačení popisku informace, ne k vyjádření důrazu.
5) Na seznamu článků blogu máš před téměř každým <h2> jeden <br>. Šlo by to řešit čistěji.
swah
Profil
zatím děkuji všem

ad Filips:
- o hoveru u ikonek jsem uvažoval už od začátku, ale jakmile neudělám něco ihned, potom se mi do toho už moc nechce a tohle je stejný případ. Pravděpodobně ikonky dříve nebo později i vyměním, protože se mi IEcké nelíbějí.
- v pravém sloupci hover změním

ad Gekon:
- za grm. chyby se omlouvám, vím že to není argument, ale texty už budou přes rok staré, s každým novým layoutem je pouze překopíruju.

ad Chamurappi:
- 2) jedná se o počítadlo toplistu, na jeho zvalidnění se chystám
- 3) děkuju za upozornění, při psaní jsem si nemohl vzpomenout jestli se jedná o "bookmark icon" nebo "shortcut icon" s tím, že to co nejdříve zjistím a takhle to dopadá
- 4) jak už jsem poznamenal u Gekona, s každým novým designem pouze kopíruji text včetně tagů, který je už přes rok starý, kdy jsem neměl o nějaké sémantice ani potuchy
- 5) <br> mi plive RS, pokusím se s tím něco udělat

ještě jednou děkuju všem
Chamurappi
Profil
Reaguji na swah:
1) K <menu> ses nevyjádřil :-)
2) Validní skoro je. Neměl jsem na mysli validitu, ta je v případě XHTML zbytečná. Snažil jsem se říci, že v tom jazyce nebude dotyčný skript fungovat, protože document.write() v XML DOMu jednoduše není.
swah
Profil
tak design jsem ještě poupravil resp. celý změnil, tak nějakou konstruktivní kritiku...

děkuju
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0