Autor Zpráva
ceflapoyd
Zkritizujte mi to pls.
Zatim ne obsah, některý sekce nejsou dodělaný, ale rozvržení, design atd..
dík
LINK
Fred
Zdravím, mně se to líbí. Jenom bych to na otestování zkusil dát to do jiné složky než jsou obrázky. Než se načtou není tam hover u odkazů, tím chci říct, že bych definoval i barvu pozadí hoveru pro případ nenačtení obrázků. A ty obrázky v hlavičce top1.gif a top2.gif obsahují chyby, top2gif je moc velký takže se vůbec nenačetl a vypadá to divně na hover nic. Mnohem vhodnější by tady byl jpeg a nejspíš Pixyho No Preload trik
Marty
Přidal bych na zvýraznění toho menu na pravý straně. Když na něj najedu myší tak skoro ani
nepoznám nějakou změnu. Ke kódu žádny poznámky nemám - ok.
ceflapoyd
aaa...jsem zapomel ty obrazly zmensit...ups :) ted uz to je..na ten trik se podivam ; )
ceflapoyd
a kdyz uz jsem u toho nebylo by lepsi kdyby v ty hlavicce byl jen ten barevnej obrazek bez toho preloudu..dik za nazory :)
Fred
To bylo v pohodě. mrkni sem: http://sidesh0w.com/
kelvin
Takže v rychlosti: To písmo je malé a v IE nejde zvětšit - podle mě je to fatální nedostatek. Pokud už písmo definované v px, tak ne takové mršky. toto prostě nečtu.

Ten hover efekt v menu je šíleně pomalý. Přejedu menu myší a pak se několik sekund postupně načítají zpátky ty tmavé levé okraje.

To o min 800x600 je tam proč?

Nemění se title při procházení webem.

Při vypnutých obrázcích netuším kde jsem (kromě title).

Kód nezkoumám.
Cody
ceflapoyd tak jen bych zvýraznil ty odkazy napravo a pak bych udělal klikací logo a ta nemožnost zvětšení písma je blbá.
Taky bch to víc přizpůsobil pro vypnutí obrázků třeba Pixiho metodu FIR (vím, že se to jmenuje jinak).
Ale jinak design hezký i celkem dobrý, čistý kód.
ceflapoyd
ok dik ; ) už na tom dělam...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.