Autor Zpráva
DZer
Profil
Prosím o názory na stránku logos.xf.cz/
......jde mi o celkový dojem
WanTo
Profil
Nepřipadá mi to nijak extra krásné, ale pokud ti jde o celkový dojem, rozhodně se design hodí k tématu webu.
...
Profil *
- co ten alert ? fuj...
- drobnost: za carkou a teckou se dela mezera
- design dobrej...
- chtelo by to zuzit, na 1024 x 768 s bocnim scrollerem, fuj!
- ten font je nakej oblibenej... vidim ho na vsech "mega coool bajkerskejch webowkách"
- to pozadi by mozna slo jen jednobarevny modry nebo cerny, ten vzorek trochu rusi...
- <meta name="keywords" content="dzer"> kdo bude hledat dzer?
- <!-- </body></head> --> k cemu sou tyhle komentare?
- jinak dobry, 8 z 10
Gekon
Profil
Moc hezké, a snad asi první stránky, které tady hodnotím, které jsou pro mě užitečné... žádné velké výhrady nemám...
85%
Filips
Profil
:: Zrušit vstupní stránku
:: Ten js tam zruš
:: To písmo v nadpisech a v menu není dobře čitelné
:: Nevím naco bude takový web
ppooler
Profil
Celkový dojem je dobrý,jde o zajímavý web,ale nejsem si jistý tou hovorovou gramatikou - "možná nejlepší kvalitě a na různejch barevnejch podkladech...
RPG
Profil
- Zrušit vstupní stranu.
- Zrušit alert.
- Změnit hover v menu.
- v 1024x768 se v mozzile zobrazuje horizontální posuvník.
Miloš
Profil
Schválně si vypni obrázky a prohlídni si to tak. Úůúůúůúůúůúchvatnééééééééééé :-(
esemeska
Profil
font-size: 16px ...atd. tomu bych se vyhnul(i kdyz to ted taky pouzivam)
- je to spatnost! uzivatel si nemuze nastavit velikost pisma
...
Profil *
esemeska: no... uzivatel IE
Huggi
Profil
Miloš souhlas..bez obrazku ani ranu..a to zrovna kdyz mam zpomalenej internet tak automaticky prvni krok co delam je zablokovani veskerejch obrazku..stejne tak to dela plno lidi na GPRS, modemu..stejne tak ten JS..kterej je v tomhle pripade zbytecnej..slo by to bez stejne :)
DZer
Profil
x Tak ten vstupní JS vyhodim,jak jen to bude možný je tam jenom dočasně- až skontroluju a doplňim ty odkazy.

x Vstupní stránku rušit nebudu musí tam bejt kvuli reklamně WZ.Mě taky vadí ale co nadělám,lepší než jí mít na každý stránce. Jinak na svojí domenu nemám a pravidla WZ nebudu porušovat.

--- to "..."

x <!-- </body></head> --> k cemu sou tyhle komentare?- jelikož kod který je mezi(
<!--</head>
a
</head> -->
) je vkládaný phpčkem a když pracuji stou samotnou stránkou, tak komentář odstranim a funguje jako nezávislá stránka.I tak tam byla chyba,diky že si na to upozornil...
x Optimalizaci - už sem předělal,už by to mnělo bej bez scrollování(1024X768 a více)
x - to pozadi by mozna slo jen jednobarevny modry nebo cerny, ten vzorek trochu rusi...- to skusím jak to bude vypadat(jinak to pozadí mnělo připomínat džínovinu a natom jako nášivky azáplaty)
x - <meta name="keywords" content="dzer"> kdo bude hledat dzer?- jj, tak na tom sem asi zapomňel diky

----------
x co se týká obrázků tak ty rozhodňe neodstrním, jelikož když si někdo vypne obrázky na kterých je založený tenhle web(nabízí loga značek takže,samé obrázky) tak tam s prominutim nemá co dělat a to doslova.
Jinak co se tyká menu tak každej odkaz má alt=" , na to já sem docela důslednej.

esemeska -tak to vim,boužel sem to začal používat a už se to nák nemůžu odnaučit....

x Bikeři,SK8tři a snowborďaci si moc na spisovnou češtinu nepotrpěj asi jako já(sem jedním z nich) a myslím si, že naopak by to k tomu tématu vypadalo blbě.

jinak moc diky všem věčinou jste mi pomohli.....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0