Autor Zpráva
nika
Profil *
Prosím ohodnoťte stránku www.hcspeedfire.webzdarma.cz, díky! na adrese: searno@azet.sk
ronan
Profil
Správně: www.hcspeedfire.webzdarma.cz

Na tom není co hodnotit. Mimochodem mě dost pobavilo, že se to správně nezobrazí snad ani v jednom prohlížeči, nejlépe to vypadá asi v Opeře.
Miloš
Profil
Většinou se snažím být konkrétní, ale tady jako první křičím FŮŮŮŮJ!!!!!!!!!!! bez chuti cokoliv dalšího upřesňovat. Ty stránky jsou míněny vážně, nebo je to parodie, která má rozdmychat reakce plné odporu a zhnusení?

Dobrá, obětuju se, alespoň pár bodů.

1) Alert je vopruz! Vyhodit.
2) Chcem pridať túto stránku k oblúbeným! vyznívá při jejich kvalitě jako … (nemám slov)
3) Velmi nejednotný „vzhled“ jednotlivých stránek. A ten „vzhled“ i já s okem kašparovic krávy musím ohodnotit jako do očí bijící nevkus a nesourodou splácaninu
4) animace menu ruší
5) Počítadlo (b)IMHO nikoho nezajímá
6) „Kód“ je wordí s*ačka (není slušnějšího slova), kterou nemá smysl komentovat.

Kdysi jsem vytvořil „Nejkrásnější stránky na světě“, jež v adresáři „prasarna“ tvořily demonstraci toho, jak se stránky nedělají, ale na tebe opravdu nemám. Gratuluju!
Anonymní
Profil *
Miloši nejde s tebou nesouhlasit, tohle je fakt umění, tohle bych fakt nedokázal.
Pro Nika, máš u mě opravdu obdiv.
RPG
Profil
nika
Tak můj obdiv máš také... něco takového bych opravdu nedokázal. :-)

- Zruš alert.
- Menu udělej normálně, textově.

ad. Ne, tohle opravdu nemá cenu...
Být tebou, smažu to a začnu se učit na http://www.jakpsatweb.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0