Autor Zpráva
honzik
Profil
Ahoj, tak jsem si jednou zase tvořil a tohle vzniklo. Zatím je to jen design převedenej do html podoby. Nahoře to horizontální menu bych chtěl, aby bylo rozbalovací při najetí a ta rozbalená nabídka by byla tak z 20% průhledná, jenže nevím jak na to. Každopádně to není účel této diskuze tak prosím hodnoťte a kritizujte :) Děkuji
*Čvachta*
Profil *
honzik
nej by bylo dát tomu vyjíždecímu na pozadí poloprůhledný png, a pro IE to řešit přes filry. Ale je to fakt prasárna.
INSiGHT
Profil
Osobně se mi celkový design moc nelíbí, hlavně příliš výrazné barvy a veliké písmo.
Design na mě působí dost rozházeně a nesourodě. Dělají to bílé linky - mezery mezi jednotlivými díly!
Hover v horním menu (žlutá na zelené) na mém monitoru dost splývá.
HeWeR
Profil
Mě na tom designu vadí dvě věci:
● všechno je moc velké (to už tady INSiGHT psal
● na rozlišení 800x600 se tam zobrazuje dolní posuvník což trošičku zamrzí
Anonymní
Profil *
INSiGHT
žlutá je akorát v logu, myslel si určitě oranžovou. Dám tam jinej odstín a tím by se to mělo vyřešit.

HeWeR
Dík za ten posuvník, toho jsem si nevšiml. Už jsem opravil proporce celé stránky, takže i při tomto rozlišení tam posuvník není.

*Čvachta*
Nešlo by to udělat nějak snáž? s png v ie nemám dobré zkušenosti...


Jinak písmo zmenšim.
honzik
Profil
zapomněl jsem se přihlásit :)
INSiGHT
Profil
http://www.xtreeme.com/sitexpert/dhtmlmenubuilder/ ... sice je tohle menu placený, ale dá se vyzkoumat, jak je udělaný.
Anonymní
Profil *
Působí to na mě vcelku dost humpolácky, všechno moc velký, barvy moc křiklavý.
Real
Profil *
me se liby ti vyjizdeci horni menu. Jak se ti to povedlo, stale to nemuzu vykoumat.
honzik
Profil
Real
Ty menu jsou dělaný kombinací css a js, ale ještě to všechno nefunguje tak jak bych potřeboval.

INSiGHT
dík, podívám se a snad v tom něco objevim
Real
Profil *
HONZIK je nekde na to tutorial?
honzik
Profil
Real
Podívej se třeba sem: css.interval.cz , tady najdeš spoustu užitečných věcí. Jinak webů, věnujících se touto tématikou je spousty, stačí jen hledat. :)
George02
Profil
Ahoj,
mě se líbí levé menu, předevšíl změna barvy při přejíždění myší, mohu se zeptat jak to udělat? Díky George.
honzik
Profil
George02
Je to jednoduchá změna obrázku na pozadí za pomocí :hover v css stylech.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0